Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Готуємося до участі в конференціях

_03026 лютого 2013 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відбулося засідання науково-методичного клубу, метою якого стала допомога студентам різних інститутів нашого університету у підготовці тез виступів англійською мовою на міжнародних наукових конференціях. З-поміж іншого, значна увага була приділена оформленню списку літератури за новими стандартами. Викладачі кафедри були приємно вражені тим, що багато студентів-старшокурсників зацікавлені не просто в найскорішому отриманні диплома, а також у подальшій науковій роботі. Тож керівництвом гуртка було вирішено запланувати ще кілька подібних зустрічей, які допоможуть студентам отримати найкращі результати у їхній науковій діяльності.

Всесвітній день спонтанного прояву доброти!

126 лютого 2013 року студенти-психологи V-го курсу Гуманітарного інституту на чолі зі своїм наставником Долговою О.М. провели опитування студентів нашого університету, присвячене Всесвітньому Дню спонтанного прояву доброти. метою заходу було визначити, яке значення у житті студентів НАУ займає поняття доброти, і як часто вони її проявляють у своєму житті. Опитування показало, що наші студенти відчувають необхідність не тільки у цей День робити добрі справи, а й при різних обставинах намагаються проявляти людяність. Як з’ясувалося, серед наших колег є багато волонтерів, для яких робити добро – щоденна справа! У цей день вони збирають іграшки та інші речі для того, щоб передати їх дітям з дитячих будинків. Адже, чим більше людина робить добрих справ, тим більше вона реалізує свою людську сутність, тим більше зростає морально і духовно.

З впевненістю у майбутнє…

DSCF002225 та 27 лютого 2013 року студенти-психологи Інституту заочного та дистанційного навчання склали кваліфікаційний іспит з психології та пройшли фахове вступне випробування на здобуття кваліфікаційного рівня «Спеціаліст». Викладачі кафедри авіаційної психології вітають своїх випускників та бажають їм  успішного навчання, глибоких знань та реалізації себе як психологів-професіоналів в обраній ними спеціальності.

Ласкаво просимо до міста Лева!

OCEA8eZEn4I23-24 лютого 2013 року студенти-психологи 106 групи разом зі своїм наставником Іванюк М.О. здійснили поїздку у місто Львів. Одне з найгарніших міст східної і центральної Європи заворожує і притягує магнітом своєї краси. Адже в ньому знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. Наші студенти відвідали Латинський кафедральний собор, собор Святого Юра, Львівську майстерню шоколаду, площу Ринок, ковзанку та багато інших місць. Величезне враження на них справили славнозвісні львівська кава та незабутній смак справжнього вишуканого шоколаду. А вечірні міні-подорожі місцями, де декілька століть тому прогулювалися придворні дами та кавалери, додали романтично-старовинної атмосфери до казково-зимового настрою. Студенти отримали масу позитивних емоцій та вражень, і повернулися додому з новими силами та натхненням.

Вітаємо!

IMG_7549Співробітники кафедри політології та соціальних технологій вітають кандидата політичних наук Ісхакову Наталію Гаріївну з отриманням атестата доцента. Урочисте вручення атестата відбулося на засіданні Вченої ради Національного авіаційного університету 20 лютого 2013 року. Бажаємо Вам бути гідною цього високого звання!

Наші зірочки ближче до зірок..

IMG_249923 лютого студенти 101 групи напряму "Філологія" наблизилися до зірок у стінах Київського планетарію товариства “Знання” України. Темою заходу стала «Подорож обсерваторіями світу». У рамках годинної лекції студенти поринули у глибини Всесвіту, помилувалися зоряним небосхилом та дізналися таємниці створення найпотужніших телескопів сучасності. Учасники заходу впевнилися, що планетарій – це місце, де можна не лише весело,а й пізнавально, із користю для себе, провести час.

У Гуманітарному інституті підбито підсумки конкурсу «Найкраща академічна група 2012-2013»

1З метою підвищення ефективності навчально-виховної роботи серед студентів, дотримання ними трудової дисципліни та норм поведінки під час навчання та за межами університету, стимулювання наукової діяльності та розвитку художньо-естетичних здібностей студентської молоді, укріплення засад корпоративної культури університету, заохочення та залучення студентів до самоорганізації в Гуманітарному інституті було проведено конкурс «Найкраща академічна група». В конкурсі брали участь 34 академічні групи інституту. Перемогу отримала група ПС-506 спеціальності «Психологія», якій вручено почесну грамоту на Раді наставників, студентського активу та профспілкової організації ГМІ. Також комісія відзначила подякою групи: СР-416 (спеціальність «Соціальна робота»), ДК-221 (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), СЛ-511 (спеціальність «Соціологія»), ФЛ-401 (спеціальність «Філологія»). Вітаємо переможців конкурсу.

Постмодерністське бачення суспільства очима сучасного студентства

IMG_192925 лютого 2013 року на кафедрі соціології Гуманітарного інституту в рамках наукового студентського об’єднання «Соціологічний вимір» відбувся науковий семінар на тему: «Постмодернізм як особливе витлумачення характеристик сучасного стану розвитку суспільства». На семінарі були присутні студенти різних спеціальностей університету, які вивчають соціологію та інші дисципліни соціально-гуманітарного циклу. Учасники піднімалися питання постмодерністських категорій та особливості їх застосування в аналізі сучасних культурних явищ, значення постмодерного дискурсу в сучасній соціології, особливостей теоретичної мови прихильників постмодерністського аналізу, проблеми симуляції в інтерпретації Ж. Бодрійяра. Приємно, що, незважаючи на теоретичну спрямованість семінару, студенти виявили активність, яка перетворилася у справжню дискусію про майбутнє цивілізації.

Майстер-клас психологів Гуманітарного інституту

SAM_079425 лютого 2013 року психолог лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Олена Бутник  провела для студентів НАУ майстер-клас на тему: «Енергетичний вампіризм». Майстер-клас був спрямований на виявлення неефективних міжособистісних стосунків у професійному житті людей та аналізу шляхів налагодження гармонійних відносин між людьми. Студенти взяли активну участь у дискусії за даною темою, наводили приклади з власного досвіду та задавали змістовні запитання. Сподіваємось, пропоновані фахівцями майстер-класи допоможуть молоді швидше адаптуватися в непростих умовах сучасних соціальних відносин.

Фахівці громадських організацій – наші гості

DSC0779925 лютого 2013 року студенти спеціальності «Соціальна робота» Гуманітарного інституту зустрілися з фахівцем громадської організації «Світ без залежності» Д. Чередниченко. Зустріч була присвячена темі профілактики негативних явищ, особливо наркоманії, серед молоді. Під час зустрічі студенти замислилися над проблемою вживання наркотиків та отримали наочний приклад проведення профілактичних заходів, що стане частиною їх професії. Сподіваємось, зустрічі з громадськими організаціями стануть для студентів регулярними.

Круглий стіл з історії української культури

_DSC554225 лютого 2013 року викладачем кафедри української мови та культури І. Суржиком для студентів ФЕП, ГМІ, ФМЛ, ІАСУ було проведено «круглий стіл» на тему «Культура модерну: українська vs світова». В тісному колі зацікавлених темою доповідачів та учасників було обговорено основні питання і проблеми української та світової культури кінця ХІХ – початку ХХ ст. Результати роботи дозволили студентам глибше зрозуміти предмет та історію вітчизняної культури.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве