Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Коучинг в освіті

55530 жовтня 2018 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Коучинг в освіті: від реформ до еволюції». Конференція проводилась за підтримки та під егідою International Coaches Union (ICU).

Формуємо навички науково-дослідної роботи

55531 жовтня 2018 року відбулось засідання наукового гуртка кафедри англійської філології і перекладу «Контрастивне вивчення мов». На засіданні гуртка студентів-філологів було ознайомлено з вимогами до написання тез і наукових статей.

На шляху до майбутній професії

555Доцентом кафедри соціальних технологій, кандидатом психологічних наук Бліновим О.А. було проведено заняття з професійної орієнтації в 11-х класах ЗОСШ №291. Школярі ознайомилися з історією та організацією навчального процесу в Національному авіаційному університеті і безпосередньо по спеціальності «Соціальна робота».

Англійська мова в професії IT-фахівця

55530 жовтня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Л.Г. Теремінко провела диспут «Англійська мова в професії IT-фахівця» зі студентами 414 групи Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій.

Актуальний тренінг для студентів-документознавців

55529 жовтня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Світлана Литвинська провела тренінг зі створення мультимедійної презентації науково-дослідницької роботи для студентів-документознавців, які є членами гуртка «Актуальні питання документознавства».

Кіно, культура, мова

555Днями доцент кафедри іноземної філології М.О. Желуденко та студенти 303(б) гр. спеціальності «Філологія» стали учасниками одного з найпопулярніших фестивалів в Україні «Нове німецьке кіно», організаторами якого є Гете-інститут та компанія Артхаус Трафік.

Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55529 жовтня 2018 року викладач кафедри іноземної філології Н. Хайдарі, разом зі студентами філологами продовжили роботу гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів».

Фаховий та художній переклад: запрошуємо до участі

555 НАУШановні колеги, кафедра англійської філології і перекладу запрошує Вас узяти участь у ХIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 5-6 квітня 2019 р. у Національному авіаційному університеті.

Психологічні знання в роботі HR менеджера та рекрутера

55529 жовтня 2018 року в рамках навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності за сприяння старшого викладача кафедри Власової-Чмерук О.М. пройшов майстер-клас на тему «HR менеджмент та рекрутинг».

Вітаємо із захистом дисертації

55517 жовтня 2018 у спеціалізованій раді в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук викладача кафедри української мови та культури Сидоренко Лесі Іванівни.

Допомагаємо обирати майбутню професію

55524 жовтня 2018 року у межах профорієнтаційної роботи доцент кафедри авіаційної психології В.В. Злагодух провела класну годину у гімназії № 143 Оболонського району м.Києва. Для обговорення майбутньої професії була проведена попередня психологічна діагностика старшокласників.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве