Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Є така професія – захищати Батьківщину

5556 грудня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури разом зі студентами провели інтерактивний флешмоб «Є така професія – захищати Батьківщину!». Захід було організовано з метою відзначення Дня Збройних Сил України.

Про журбу і радість Олександра Олеся

5555 грудня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури провели творчий вечір присвячений 140 річниці з дня народження Олександра Олеся.

На засіданні товариства німецької мови

5554 грудня 2018 року старший викладач кафедри іноземної філології А.П. Сабітова і студенти-філологи ІІІ курсу Ганна Грищук, Валентина Воробкало та Римма Куринська були запрошені на засідання Товариства німецької мови (GfdS), яке проходило у стінах Інституту філології Національного університету імені Тараса Шевченка.

Дискусійний кіноклуб: епікуреїзм pro et contra

5555 грудня 2018 року на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладанні філософських дисциплін відбулося засідання дискусійного кіноклубу «Історія європейської філософії: видатні мислителі» (модератори – доценти М.А. Абисова, Т.Г. Шоріна, Н.А. Ченбай).

Перспективи навчання в НАУ

555У листопаді 2018 року студентами НН ГМІ на чолі з доцентом кафедри іноземної філології Гринюк С.П. здійснено профорієнтаційний захід у навчально-виховному закладі «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 174, м. Києва з метою ознайомлення учнів випускних класів з перспективами навчання у НАУ та перевагами спеціальності «Філологія», зокрема.

Профорієнтація в Енергодарі

5554 грудня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна та старший викладач Чухліб Тетяна Михайлівна відвідали Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області. На зустрічі були присутні 85 учнів одинадцятих класів. Абітурієнти жваво обговорювали умови вступу до НАУ, ставили багато питань до викладачів.

Психологічні технології в бізнес-практику

55527-30 листопада 2018 року викладачі кафедри авіаційної психології на чолі із завідувачем Помиткіною Л.В. взяли участь у заключному очному етапі Міжнародного науково-педагогічного стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (м. Новий Сонч, Польща).

Зміцнення міжнародних зв’язків

55529 листопада 2018 року кафедра iноземних мов i прикладноï лiнгвiстики прийняла з вiзитом пана Ендера Коркмаза, директора Iнституту Юнуса Емре. Метою зустрічі було налагодження наукових зв’язків, а також визначення можливостей організації курсiв турецької мови на базі НАУ.

Фестиваль єдиноборств

555З 30 листопада по 2 грудня 2018 року на базі спорткомплексу НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» відбувся фестиваль єдиноборств за участю збірних команд з дев’яти університетів м. Києва. Національний авіаційний університет був представлений дівчатами та хлопцями у 8-ми вагових категоріях.

Відкриваємо Грузію навчальну і наукову

55516 листопада 2018 року професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук Лілія Барановська виступила з доповіддю «Авіаційний заклад вищої освіти в системі вищої освіти України» на пленарному засіданні XI Міжнародної конференції «Education and Science in the XXI Century: Reality, Challenges, Perspectives», яка відбулась в Горійському державному навчальному університеті (м. Горі, Грузія).

Універсіада НАУ з багатоборства

55529 листопада 2018 року в спорткомплексі НАУ відбулися змагання з багатоборства за програмою Універсіади НАУ. Головний суддя змагань старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ – Совгіря Тетяна Миколаївна.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве