Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Профорієнтація єднає Центр та Захід України

shcho take proforiyentaciya24 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри історії та документознавства ФЛСК із випускниками Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка Хмельницької області.

Передзахист кваліфікаційних робіт магістрами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

3023 листопада 2021 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн відбувся передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання.

Тематична кураторська година на тему «Неформальна освіта: Що це? Навіщо? Для кого?»

IMG 20211119 112945 31919 листопада 2021 року Тетяна Клиніна, наставник групи ДК-122 (ОПП «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації») під час чергової кураторської години приділила увагу неформальній освіті в Україні та світі. Зокрема, здобувачам вищої освіти були окреслені функції та переваги такої освіти, наголошено на різновидах та окреслені основні інституції, які надають такі послуги. Сподіваємося, здобувачі вищої освіти надихнулися на покращення своїх професійних компетентностей шляхом неформальної освіти.

Збагачуємо знання

127 Музей медицины 206 та 20 жовтня доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Демченко Н.І. та студенти 1 та 2 курсу спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія» (126, 127, 226 та 227 групи ФЛСК) відвідали Національний музей медицини України. Під час зустрічі, завдяки, науково-методичним і документальним матеріалам та експонатам у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами, студенти практично ознайомилися з особливостями будови та функціонування нервової системи людини та прояву психічних процесів, що послужило закріпленню знань з таких дисциплін як «Основи анатомії та фізіології НС», «Загальна психологія», «Основи біології та генетики людини».

Навчальний тренінг

Пахомова 1У новому 2021-2022 навчальному році означилися нові вектори співробітництва кафедри педагогіки та психології професійної освіти НАУ з органами місцевого самоврядування. На запрошення керівництва територіальної Великобичківської ОТГ Рахівського району Закарпатської області 20-21 вересня 2021 року доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Мілана Володимирівна Пахомова провела навчальний тренінг з питань ефективної міжособистісної взаємодії посадових осіб з громадянами територіальної громади та клієнтами ЦНАП (Центрами надання адміністративних послуг), який планується відкрити найближчим часом.

ХV Міжнародна науково-практична конференція «ФАХОВИЙ ТА ХУДОЖНІЙ ПЕРЕКЛАД: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА» (Київ, 8-9 квітня 2022 року)

БезымянныйЗапрошуємо взяти участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться онлайн 8-9 квітня 2022 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ).

Інформаційна година до 140-річчя від дня народження Пабло Пікассо

image 648732711 листопада 2021 року наставник 121 групи ФЛСК Оксана Ількова провела інформаційну годину присвячену творчості всесвітньо відомого художника, графіка, скульптура, кераміста, дизайнера, одного з основоположників кубізму, новатора в мистецтві Пабло Пікассо. У 2021 році виповнилося 140 років з дня народження цього геніального художника, який випередив свій час, багато мистецтвознавців вважають його революціонером у мистецтві і найвливовішим художником ХХ століття.

Докарантинні профорієнтаційні зустрічі кафедри історії та документознавства

DSC 0538Протягом другої половини жовтня 2021 року доцент кафедри історії та документознавства Тетяна Клиніна мала можливість зустрітися з майбутніми абітурієнтами Деснянського району міста Києва, з молоддю, яка зі шкільної лави знає чого хоче.

Всеукраїнське Змагання для шкіл і вишів у рамках Марафону написання листів-2021

1Студенти та викладачі кафедри соціології та політології доєдналися до найбільшої у світі щорічної правозахисної кампанії міжнародної правозахисної організації Amnesty International – Марафону написання листів. Цьогоріч у рамках Марафону проходить Всеукраїнське Змагання для шкіл і вишів з написання листів та збору петицій на захист тих, чиї права були порушені.

World Science Day for Peace and Development Засідання студентського наукового гуртка «Територія науки»

11 2 1Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО. Науково-популярні заходи, які організовуються у рамках відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку спрямовані на популяризацію науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців.

Чемпіонат України з перетягування канату

IMG 389114 листопада 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих та молоді. Загалом у змаганнях взяли участь 17 команд з різних регіонів України. Вперше у змаганнях брали участь дві жіночі команди від Національного авіаційного університету (НАУ-1 та НАУ-2).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве