Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Профорієнтація у професійно-педагогічному коледжі!

5554 квітня 2019 року доценти кафедри філософії М.А. Абисова та Т.Г. Шоріна з профорієнтаційною метою зустрілися зі студентами Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка (вул. В. Чорновола, 24).

Розвиток навичок сприйняття кризи як ресурсу

5555 квітня 2019 року кафедра авіаційної психології в рамках ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень» запропонувала до уваги студентів та спеціально запрошених гостей університету тренінг: «Розвиток навичок сприйняття кризи як ресурсу в умовах впливу стрес-факторів екстремальної ситуації».

Про космос і поезію

55510 квітня 2019 року відбулося чергове засідання літературної вітальні на базі навчальної лабораторії Українознавчих студій. Викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії приурочили цей захід до Всесвітнього дня авіації та космонавтики. У підготовці та проведенні заходу активну участь взяли студенти ННАКІ, оскільки вони найбільш пов'язані з авіаційною галуззю.

Спілкування з майбутніми абітурієнтами

555Профорієнтаційна робота – невід’ємна складова роботи кафедри української мови та культури. 8 квітня 2019 року старший викладач Чухліб Т.М. відвідала гімназію 39 імені Богдана Хмельницького.

Архіви як установ пам'яті

5559 квітня 2019 року доценти кафедри історії та документознавства Л. В. Божук та Т. Є. Курченко провели засідання студентського наукового гуртка з архівознавства на тему: «Архіви як установи пам'яті: збереження та використання історико-культурної спадщини (до Міжнародного дня пам'яток історії та культури)».

English Speaking Club

5558 квітня 2019 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна зі студентами 405 групи Факультету транспорту, менеджменту та логістики провела засідання з теми «University graduates on the modern labour market» в рамках студентського наукового гуртка English Speaking Club.

Проблеми викладання іноземних мов

55520 березня 2019 року в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування». Конференція була організованою кафедрою іноземних мов за фахом.

Політ-2019. Напрям «Гуманітарні науки»

5552 квітня 2019 року розпочала роботу ХІX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій традиційно організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій, чотири з яких є англомовними.

Зустріч із представниками Агі Евран університету

55528-29 березня до Національного авіаційного університету завітали гості із університету Агі Евран (м.Киршехір, Турецька республіка) проректор Ахмет Гьокбель і начальник відділу міжнародних зв’язків Ерман Акіллі. Гостей ознайомили із навчальною та науково-дослідною базою університету.

Політ-2019: філософські дискусії

5552 квітня 2019 року в рамках ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання секції «Актуальні проблеми сучасного філософського знання». З вітальним словом до учасників звернулася Голова оргкомітету конференції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Політ 2019 – інноваційний контекст науки!

5552-3 квітня 2019 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулося засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти» в рамках ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве