Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55528 лютого 2020 року старший викладач кафедри іноземної філології Н.І. Хайдарі разом зі студентами філологами (І курс) продовжили роботу гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів».

День відкритих дверей НАУ

55529 лютого 2020 року в Національному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей! Запрошуємо до навчання в одному з кращих університетів України та світу! Злітайте разом з НАУ!

Співробітники НБУ провели лекцію для студентів ФЛСК

55527 лютого 2020 року для студентів кафедри історії та документознавства ФЛСК була проведена фахова лекція начальника відділу сервісу внутрішніх адміністративних послуг Управління діловодства Національного банку України Т. Грищенко.

Дизайн мислення для освітніх процесів

55519 лютого 2020 рoку заступник декана Анжеліка Кокарєва та доцент кафедри aнглiйськoї фiлoлoгiї i перекладу Iрина Струк стали учасниками тренінгу «Дизайн мислення для освітніх процесів». Модератор – Оксана Сєдашова, кандидат педагогічних наук, викладач Бізнес-школи КРОК, керівник Центру Досліджень Креативності.

Цікаво про історію українського перекладознавства

55524 лютого 2020 року на кафедрі англійської мови і перекладу ФЛСК викладач Мельникова К.С. провела з групою 102 тематичну годину корпоративної культури. Зустріч була присвячена історії  українського перекладознавства, видатним українським перекладачам художньої літератури, а також сучасним проблемам перекладу та кінодубляжу.

Вчилися писати тези

55526 лютого 2020 року доцентка кафедри української мови та культури Надія Сенчило провела тренінг «Вчимося писати тези». У заході взяли участь студенти першого курсу з різних факультетів НАУ.

Любіть Україну, як сонце, любіть

555Головним завданням закладів вищої освіти є швидке реагування на суспільні запити, на інтереси та потреби молодого покоління, створення сприятливих умов для задоволення інтересів і потреб особистості у формуванні моральних якостей, переконань, світогляду, позитивної моральної діяльності й високого рівня моральної вихованості, вихованні почуття патріотизму.

Захист дипломних робіт

55525 лютого 2020 року на кафедрі історії та документознавства відбувся захист дипломних робіт на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності» ОС «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність».

Вітаємо магістрів спеціальності 029

55526 лютого 2020 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК захистили свої кваліфікаційні роботи студенти 2-го року заочної форми навчання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Магістр».

Закріплення знань на практиці – запорука успіху

55525 лютого 2020 року викладачі кафедри англійської філології і перекладу Анна Щербина та Марина Пилипчук разом зі студентами 3-го курсу спеціальності «Філологія» відвідали екскурсію в Авіаційний навчальний ангар НАУ, унікальний за своїми можливостями та наповненням.

Чумацтво у творчості Шевченка: науковий гурток

55520 лютого 2020 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Я на сторожі коло їх поставлю слово...» (Тарас Шевченко і сьогодення) на тему: «Чумацтво у творчості Шевченка: етнографічний та історіософський аспекти». Засідання провела старша викладачка кафедри української мови та культури Чухліб Т.М. разом з працівниками лабораторії українознавчих студій.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве