Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Возз’єднання Німеччини очами сучасної молоді.

5557 жовтня 2019 року викладачі кафедри іноземної філології разом зі студентами-філологами 202 і 204 груп провели освітньо-культурний захід до Дня возз’єднання Німеччини.

Конкурс письмового перекладу

5552 жовтня 2019 року відбулося підбиття підсумків конкурсу письмового перекладу, який проходив в рамках Тижня англійської мови. Цьогоріч до уваги студентів-філологів було запропоновано текст, тематика якого охоплює важливу і болючу для України тему – мови корінних народів: Indigenous Languages: Knowledge and Hope.

Професійне становлення усного перекладача

5551 жовтня 2019 року у рамках «Тижня англійської мови», присвяченого Всесвітньому дню перекладача, на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій був поведений конкурс усного перекладу, в якому взяли участь студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Переклад».

Цифрові інструменти як складова портфоліо викладача

5558 жовтня 2019 року доцент кафедри іноземної філології ФЛСК Желуденко Марина Олександрівна взяла участь у методичному семінарі «Підготовка вправ для іспиту B2 за мотивами підручника Sіcher Aktuell». Семінар традиційно проводиться на платформі Гете-інституту у м. Київ представниками видавництва Hueber в Україні.

ІІ Міжнародний конгрес «Люди. Влада. Політика»

55526-27 вересня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся ІІ Міжнародний конгрес «Люди. Влада. Політика», який став можливим завдяки плідній співпраці нашого університету із університетом Агі Евран (Турецька Республіка).

Закордонні лектори – традиція ФЛСК

5553 жовтня 2019 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася чергове заняття, яке провів наш партнер зі Швеції Петер Модд (Peter Modd, PhD, Malmö Universitet). За сприяння доцента кафедри іноземної філології В.І. Кульчицького пан Петер завітав на засідання факультативу «Шведська мова», де мав зі студентами годинну бесіду.

Острозькі наукові читання 2019

555Завідувач кафедри історії та документознавства ФЛСК, доктор історичних наук, професор Ірина Тюрменко взяла участь та виступила із доповіддю «Острогіана у ментальному вимірі Івана Огієнка (митрополита Іларіона)» на VII Острозьких наукових читаннях, присвячених історіографії Острозького князівства.

Співпрацюємо з коледжами НАУ

5553 жовтня доценти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Пришупа Юлія Юріївна та Харицька Світлана Василівна провели профорієнтаційну лекцію в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ м. Києві.

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! До 4 листопада 2019 р. приймаються матеріали до фахового збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» (№40) Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ).

Крок до професійної мрії

555Нещодавно студентка-політолог І курсу Надоліна Яна пройшла конкурсний відбір і стала слухачем XІ «Школи політичного успіху» від ГО «Батьківщина Молода м. Київ». Яна сподівається отримати корисну та цікаву інформацію під час навчання.

До 100-річчя польсько-українських дипломатичних відносин

55527 вересня 2019 року студентка ФЛСК групи ДК-221 спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Тетяна Тітаренко разом зі своїм наставником, доцентом кафедри історії та документознавства Тетяною Клиніною стали учасниками міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю польсько-українських дипломатичних відносин.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве