Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Онлайн зустріч Товариства молодих учених

55522 квітня 2020 року на платформі Google Meet відбулися збори Товариства молодих учених факультету.

Соціальна робота як реалізація соціальної політики держави

55513 квітня 2020 року кафедрою соціальних технологій було проведено онлайн-семінар «Соціальна робота як реалізація соціальної політики держави». 

Традиції і виклики сучасності

555Шановні колеги, друзі, науковці! Редакційна колегія збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» повідомляє про вихід друком 41 номера видання. Філологічний збірник «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» – видання знайоме багатьом відомим та молодим науковцям в Україні і далеко за її межами.

АРТ-кафе онлайн

55523 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн-засідання творчого арт-кафе «Thursday», у якому взяли участь відповідальна факультету по роботі зі студентами Леся Хоменко-Семенова, старший лаборант лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анастасія Олійник, голова студентської ради ФЛСК Ігор Шевченко та студенти ФЛСК.

Документознавці опановують Web of Science

555У науковому виданні «Journal of History Culture and Art Research» (Туреччина), яке індексується міжнародною базою Web of Science вийшла друком у співавторстві стаття доцента кафедри історії та документознавства ФЛСК Тетяни Клиніної на тему «Information Activities of the Ukrainian Diaspora in the Czechoslovak Republic (1930-1931)».

Політ – 200. Секція «Лінгвокультурологія»

55524 квітня 2020 року на базі кафедри української мови та культури відбулося засідання секції «Лінгвокультурологія». В онлайн-форматі (на сервері MEET) студенти з різних факультетів НАУ виступили з доповідями – результатами власних наукових пошуків, пов’язаних з актуальними питаннями розвитку української мови та культури на сучасному етапі.

Традиційний Політ у нетрадиційному форматі

555Цього року через загальнонаціональний карантин двадцята ювілейна Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулась в нашому університеті в онлайн форматі.

Новітні дослідження Голодомору

55521 квітня 2020 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК відбувся науково-методичний семінар у режимі онлайн. Доцент Бем Наталія Вікторівна виступила із доповіддю «Використання новітніх досліджень українських та зарубіжних науковців з проблем Голодомору в курсі «Історія української державності та культури».

Інформаційні технології як ресурс для розвитку освіти

55521 квітня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Інна Андріївна Семенець-Орлова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті та економіці». Захід був приурочений Всесвітньому Дню Творчості та Інноваційної Діяльності, який відзначається світовою громадськістю 21 квітня.

Студенти-документознавці серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт!

555Студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ірина Герасимчук і Софія Гуменюк посіли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н.р.

Обговорення лінгвістичних питань у Google Classroom

55517 квітня 2020 року старший викладач кафедри української мови та культури Добровольська Л.А. провела в Google Classroom засідання наукового гуртка на тему: «Неологізми в мові ЗМІ».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве