Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Конкурс навчальних видань НАУ

555Цьогоріч традиційний конкурс університету на кращі підручники, монографії та навчальні посібники, проводився у форматі онлайн-конференції в Google Meet. Головуючий конкурсу, ректор Володимир Ісаєнко, ознайомив онлайн-аудиторію з перспективами конкурсу, висловив впевненість щодо продовження започаткованої традиції подібних конкурсних дебатів та оголосив переможців.

Вітаємо кращу академічну групу НАУ!

555Колектив факультету вітає групу ДК-221 спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а також кафедру історії та документознавства, зокрема – завідувача кафедри Ірину Іванівну Тюрменко та наставника академічної групи Тетяну Сергіївну Клиніну, з перемогою у конкурсі на кращу академічну групу Національного авіаційного університету!

Перемога у міжнародному конкурсі

555Студентка Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ольга Гнатів посіла II місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 035 «Філологія» із дослідженням на тему: «Переклад авіаційної термінології (на матеріалі роману Артура Гейлі «Аеропорт»)», який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

55515 травня 2020 року була проведена в режимі онлайн VIII-а Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», організована кафедрою педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. У ній взяли участь понад 40 науково-педагогічних працівників і здобувачів наукового ступеня.

Actual problems of modern Ukraine: social and political aspect

55515 травня 2020 року на кафедрі соціології та політології (на платформі Google Meet) відбулося онлайн засідання англомовного студентського наукового гуртка «Actual problems of modern Ukraine: social and political aspect» під керівництвом доцента кафедри Марини Василівни Стригуль.

Плюрилінгвальна мовна освіта

55521 травня 2020 року співробітниками навчальної лабораторії плюрилінгвальної мовної підготовки Радецькою М.В. та Гарбуз А.В. була проведена зустріч в дистанційному форматі з викладачами кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій з питань плюрилінгвальної освіти.

Психологічна безпека особистості

55512 травня 2020 року відбул он-лайн зустріч «Прикладні групові технології психологічної безпеки особистості» учасників наукового гуртка-студії «Психологічна безпека особистості», присвячена актуальному питанню психологічної самодопомоги та підтримки оточуючих людей в умовах надзвичайної ситуації – карантину.

Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55520 травня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Журавель Т.В. провела засідання студентського наукового гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів» для студентів 2 курсу Юридичного факультету у режимі онлайн на платформі Google Hangouts Meet.

ФЛСК започатковує серію наукових монографій

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій започаткував серію наукових робіт під загальною назвою «Гуманітарний дискурс суспільства ризику». Серія об’єднає цикл наукових і науково-популярних праць, автори яких презентують результати досліджень форм, методів і практик функціонування суспільства в епоху невизначеності.

Адміністративна нарада ФЛСК

55522 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася робоча адміністративна нарада.

Вітаємо з призначенням стипендії Президента України!

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає студентку ІV курсу Гензель Марину Юріївну, яка навчається за спеціальністю 035 «Філологія», спеціалізацією 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», з призначенням академічної стипендії Президента України.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве