Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Перше засідання вченої ради ФЛСК

55518 вересня 2020 року з дотриманням карантинних обмежень та санітарних норм відбулося перше у цьому навчальному році засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ.

ФЛСК зустрічає першокурсників у стінах НАУ

555Протягом 14-17 вересня 2020 року деканат і кафедри факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провели консультативні зустрічі зі студентами першого курсу. Першокурсникам були надані усі необхідні інструкції щодо навчального процесу в умовах карантинних обмежень.

Урочиста Посвята студентів ФЛСК!

55516 вересня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбулася урочиста Посвята у студенти Національного авіаційного університету. На заході бути присутніми більше 300 учасників – студенти першого курсу, їхні батьки, друзі, а також представники від усіх навчальних підрозділів факультету та деяких служб університету.

День відкритих дверей НАУ (28.10.2020)

555Шановні абітурієнти-2021, учні, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 28 жовтня 2020 року о 15.00 у форматі онлайн. Реєстрація учасників заходу є обов’язковою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSean-Z2PK4x6G2wK5s3PpZRqjq9volxiyraxKcuxBXR7yjE-Q/viewform

Початок навчального року!

555Шановні студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Сьогодні у Вас визначальний день – день старту навчання в Національному авіаційному університеті. Цей день розмежовує ваше життя на до- і після-. До цього дня ви були школярами, дітьми. Після – станете повністю відповідальними за власну долю.

Урочиста посвята у студенти НАУ: онлайн!

posvyataШановні першокурсники, батьки, рідні та близькі наших студентів першого курсу. Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій вітає Вас зі вступом до одного із провідних закладів вищої освіти України, визнаного в світі лідера з надання освітніх послуг – до Національного авіаційного університету. У найближчі роки ми – колектив НАУ – будемо Вашими найближчими людьми, Вашою родиною.

Організація освітнього процесу в І семестрі 2020-2021 н.р.

vazhlyva-informatsiyaШановні студенти та співробітники факультету. Доводимо до Вашого відома процедуру навчання в І семестрі 2020-2021 н.р.

Заходи безпеки в умовах пандемії!

555Шановні колеги та дорогі студенти. У цей складний час - час світової пандемії - особливо важливо бути уважними до себе, до близьких, до свого оточення. Наше завдання - берегти здоров'я і безпеку одне одного. Тому ми зробили для Вас добірку матеріалів, які допоможуть зорієнтуватись у складній ситуації, прийняти зважене рішення чи допомогти тому, хто цього потребує.

Розклад занять з 01.09.2020

8158.970УВАГА! Шановні студенти та співробітники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету. Підписано офіційний наказ про організацію навчального процесу.

День відкритих дверей (презентація абітурієнтам)!

БезымянныйРозуміючи як не просто розібратись з усіма нюансами правил вступу, адміністрація факультету 30 липня 2020 року провела підсумковий День відкритих дверей. На заході майбутні студенти НАУ отримали відповіді на найбільш важливі питання перед початком активної стадії Вступної кампанії. Презентація додається (завантажити)

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве