Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Як це працює?

55522 травня 2019 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Каріна Сагратова зі студентами спеціальності «Біометрична інженерія» відвідали лабораторію функціональної діагностики ТМО «Психіатрія». Студентам розповіли про процедуру виконання таких діагностик як електроенцефалограма (ЕЕГ) та реограма (РЕГ) і продемонстрували прилади на яких вони проводяться.

Вітаємо з отриманням наукового ступеня!

Lada AkovickaВідповідно до наказу МОН України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів науковий ступінь доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.01 «Загальна психологія, історія психології» присвоєно доценту кафедри авіаційної психології Яковицькій Ладі Савеліївні.

Курси підвищення кваліфікації 45+ розпочато

555Кафедра авіаційної психології на чолі з завідувачем професором Л.В. Помиткіною розпочала довготривалий проект за програмою 45+.

Конкурсні засідання структурних підрозділів факультету

555Шановні колеги! Доводимо до Вашого відома графік проведення конкурсних засідань структурних підрозділів факультету на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Перемога на Всеукраїнському конкурсі перекладу

555Вже вкотре студенти кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій доводять свою майстерність у царині перекладу. Студент 401 ФЛ групи Олексій Неборак виборов друге місце у ХІІІ Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу "Художнє слово в світовій культурі", що відбувся у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Міжнародне стажування в центрах «UPGRAIDE»

555З 25 травня по 2 червня 2019 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в рамках конкурсного відбору, який проводила громадська організація «Мережа ініціативної молоді» у партнерстві з Програмою Європейського Союзу «Erasmus+» пройшла міжнародне стажування для молодіжних працівників на тему молодіжної роботи в молодіжних центрах «UPGRAIDE» в м. Таллінн, Естонія.

Всеукраїнський студентський забіг

55531 травня 2019 року на Райдужному масиві м. Києва відбувся традиційний Всеукраїнський студентський забіг на одну милю (1609 метрів). Цей фізкультурно-оздоровчий захід було проведено під егідою Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України. Змагання одночасно проводилися у м. Києві та 21 обласному центрі України.

Міжнародне стажування в Національному архіві Фінляндії

555З 27 по 31 травня 2019 року завідувач кафедри історії та документознавства, професор Ірина Тюрменко та доценти Людмила Божук та Тетяна Клиніна пройшли Міжнародне наукове стажування в Національному архіві Фінляндії. До складу групи входили архівісти з Литовської республіки. Навчання проводилося на двох площадках: у м. Хельсінки та м. Хаммелліні.

Вітання рідній школі

55531 травня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Олег Захарчук відвідав ЗОШ 222 м. Києва, в якій свого часу навчався. Захарчук О.М. від імені багатотисячного колективу Національного авіаційного університету привітав на урочистій лінійці учнів, їх батьків та вчителів зі Святом Останнього дзвоника. Викладач побажав майбутнім абітурієнтам подальших успіхів в стінах НАУ.

Волонтерський рух крізь десятиліття

10  2693 500x317Викладачі та студенти нашого факультету 10 років надають організаційну, методичну та гуманітарну підтримку Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району м. Києва. Спілкування з дітьми, організація ігор, допомога в розвитку самостійності у різних сферах життя – ось невеликий перелік напрямів співпраці.

Запрошуємо до участі у міжнародній науковій конференції

0e1deab74c04b722086565dfffa7e3f1Шановні колеги, науковці та практикуючі фахівці! Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій за підтримки вищих навчальних закладів України та міжнародних вищих навчальних закладів запрошує до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Психологія свідомості: теорія і практика наукових досліджень», яка відбудеться 21 листопада 2019 року.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве