Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вечорниці на Андрія

55513 грудня 2018 року у гуртожитку №5 і викладачами Інституту було проведено культурно-просвітницький захід «Андріївські вечорниці». Це календарно-обрядове дійство традиційно збирає студентську молодь з метою підвищення зацікавленості та обізнаності історією, культурою, традиціями, звичаями та обрядами українського народу.

Святкуємо разом

55513 грудня 2018 року відзначають День святого Андрія Первозванного, в українській традиції це свято відоме як Андріївські вечорниці, або ж просто «Калита». Цього дня молодь зазвичай гучно гуляла і влаштовувала вечорниці.

Копірайтинг та соціальні мережі

5551 грудня 2018 року студенти 5 курсу кафедри соціології та політології під керівництвом доцента Литовченко Ірини Василівни у межах вивчення курсу «Паблік рилейшнз» взяли участь у майстер-класі Оксани Сікори «Копірайтинг та соціальні мережі», що проводився в НАУ за підтримки Відділу по роботі зі студентами.

Інноваційний університет та лідерство

555З 5 по 30 листопада 2018 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна взяла участь у серії тренінгів, які були організовані в рамках польсько-українського проекту «Інноваційний університет та лідерство.

Чемпіонат м. Києва з шахів

55512 грудня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України проходив Чемпіонат м. Києва з шахів серед студентів. У змаганнях взяли участь 68 спортсменів вищих розрядів з 16 ЗВО м. Києва.

Дослідження рівня адаптації студентів-першокурсників

555Упродовж жовтня-грудня 2018 року співробітники Лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти НН ГМІ з метою моніторингу рівня адаптації та покращення психологічного становища студентів-першокурсників, провели психологічне дослідження визначення рівня соціально-психологічної адаптації у студентів першого курсу інституту.

Уперше універсіада НАУ з жіночого волейболу

555З 27 листопада по 10 грудня 2018 року в спорткомплексі НАУ, уперше відбулася Універсіада НАУ з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях брали участь 56 спортсменок з 10 збірних команд факультетів та інститутів.

Досвід навчання в Америці: особливості і цікавинки

555Студенти кафедри англійської філології і перекладу отримали чудову нагоду поспілкуватися з стипендіаткою американської програми FLEX, Анастасією Чиж, на запрошення доцента кафедри Линтвар О.М.

Читання в задоволення як методична стратегія

55518 грудня 2018 року доцент кафедри іноземної філології Желуденко Марина Олександрівна стала учасницею методичного семінару «Читання в задоволення на заняттях з німецької мови» видавництва Hueber, який традиційно проводиться за підтримки Гете-інституту (м. Київ).

Арт-практики

5558 та 9 грудня 2018 рокудоцент кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. стала учасником дводенного Міжнародного фестивалю арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК. ДІТИ». На фестивалі давали свої майстер-класи близько п’ятдесяти майстрів: психологи, педагоги, арт-терапевти з України, Білорусії та Росії.

Психологія грошей

55510 грудня 2018 року в межах навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності за сприяння доцента кафедри Долгової Олени Миколаївни пройшов майстер-клас аспірантки кафедри Кухарчук Наталі Петрівни під назвою «Психологія грошей».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве