Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Двадцять років Указу Президента України «Про розвиток соціологічної науки»

обложка 1У першому номері за 2021 рік провідного соціологічного журналу України «Соціологія: теорія, методи, маркетинг» надруковано публіцистичне есе професора кафедри соціології та політології, Яковенка Ю.І.: «Своєчасні думки з приводу 20-річчя Указу президента України».

Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту

120 квітня кафедрою авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій було організовано та проведено секцію №33 «Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту» у межах ХV Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2021». Модератором секційного засідання виступила завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор, Помиткіна Л.В., а секретарем – завідувач лабораторії, викладач, аспірант кафедри Гордієнко К.О.

Розвиток педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти

зображення viber 2021-04-19 12-04-1319 квітня 2021 року в онлайн-режимі відбувся пілотний захід – семінар-самопрезентація « Розвиток педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». Організатором заходу виступила кафедра педагогіки та психології професійної освіти. У семінарі-самопрезентації взяли участь бакалаври Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

Образ Тараса Шевченка у сучасному мистецтві

зображення viber 2021-04-21 09-41-0516 квітня 2021 року відбулося засідання наукового гуртка, присвяченого інтерпретації образу Т.Г.Шевченка в сучасному мистецтві. У роботі гуртка взяли участь студенти ФАЕТ НАУ.

Наукова діяльність у дії

MyCollages 15 1Викладачі кафедри соціальних технологій ФЛСК взяли участь в ХI Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальна політика: концепції, технології, перспективи», яка відбулася 20 квітня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Студенти НАУ – номінанти Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

зображення viber 2021-04-19 15-31-32Вітаємо учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) з перемогою в номінаціях:

Студент НАУ серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт!

зображення viber 2021-04-19 13-32-25Дипломом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» нагороджено студента Владислава Бабенка (ФККПІ, група 172Б-СК) за наукову роботу «Кримськотатарський правозахисний рух у світлі сучасної геополітики». Науковий керівник дослідження – Надія Олексіївна Сенчило-Татліліоґлу, канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та культури Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень

315-16 квітня 2021 року кафедра авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провела XІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень». У форматі онлайн захід відбувся у рамках четвертого Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація», взяли участь 135 науковців з України та світу. Співорганізаторами виступили вищі навчальні заклади з Литви, Польщі, Туреччини, Португалії, Швеції, Швейцарії, Азербайджану та із різних куточків України.

IV Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю РОЛЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ СТАНОВЛЕННІ ОСОБИСТОСТІ

214-15 квітня 2021 року кафедрою іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» в онлайн режимі проведено ІV Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості».

Науково-практична конференція «Безпілотна авіація України»

image 648732714 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулася Науково-практична конференція «Безпілотна авіація України» в межах ІV Міжнародного симпозіуму Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація, організована кафедрою історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій за участі співорганізаторів.

Літературно-мистецький захід присвячений творчості Г. Сковороди

изображение viber 2021-04-14 15-29-3214 квітня 2021 року викладачі кафедри організували і провели літературно-мистецький захід «Бери вершину і матимеш половину», присвячений поетичній спадщині Григорія Сковороди, у рамках святкування 300 річчя від дня народження видатного українського філософа, мислителя і педагога Г. Сковороди, що відзначатиметься у 2022 році на державному рівні.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве