Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

«Європейські цінності та культурна дипломатія. Війна»

image 648344124 травня 2022 року доцент кафедри Тетяна Клиніна взяла участь у черговому заході в межах проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі». Організатором стало Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин (Голова та кураторка проєкту - Ірина МАТЯШ). Проєкт здійснювався за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні та Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Науковий гурток "Арт-клуб"

skdENGawpvUАрт-терапія продовжує пошук нових ресурсів, адаптації, переживання та відновлення психіки людини у відповідності до сучасних реалій життя. 16 травня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Арт-клубу» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, арт-терапевта, кризового психолога Дацун Олени Вікторівни зі студентами 5 курсу спеціальності 053 «Практична психологія».

Наукова дипломатія

IMG 144719 травня 2022 року завідувач кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики доктор філологічних наук Шостак Оксана Григорівна взяля участь у круглому столі присвяченому становленню і розквіту української державності на факультеті менеджменту та міжнародних стосунків найбільшого університету Франції Екс Марсель.

ПОЛІТ-2022. Актуальні проблеми сучасного філософського знання

політ 2218 травня 2022 року у межах онлайн-роботи ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання своєї секції: «Актуальні проблеми сучасного філософського знання» на платформі Meet. Відкрила зустріч вітальним словом Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Дні науки в НАУ тривають

для новин20 травня 2022 року Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відзначав День науки в Україні, який 21 травня святкує вся наукова спільнота. Кафедра авіаційної психології організувала й провела психологічний вебінар «Сучасні техніки практичної роботи в галузі нейропсихології: досвід України та країн ЄС».

ПОЛІТ-2022. Мова як соціокультурний феномен

10

20 травня 2022 року в рамках проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Мова як соціокультурний феномен».

Нові підходи при вивченні історії української державності

для новин18 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства в режимі онлайн відбулося чергове засідання науково-методичного семінару кафедри.
Доцент Захарчук Олег Миколайович в рамках дисципліни «Історія української державності та культури» виступив з доповіддю «Українські землі у французьких та польських проєктах доби наполеонівських війн».

Архіви – невичерпне джерело історико-культурної спадщини нації

Снимок экрана 41119 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства відбулось чергове засідання гуртка з архівознавства, керівниками якого є доценти кафедри Л.В. Божук та Т.Є. Курченко. Учасниками засідання стали 46 студентів 1 та 2 курсів спеціальності 029 « Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

День Європи об’єднує наукову спільноту

zobrazhennja na sajt17 квітня є святом Дня Європи у багатьох європейських спільнотах. Кожна громада планує у цей день цікаві події. Студентське місто Екс-ан-Прованс, де розташований гуманітарний факультет найбільшого у Франції університету Екс-Марсель проводить фестиваль поезії народів Європи, започаткований кафедрою порівняльного літературознавства багато років тому.

ПОЛІТ- 2022. ФАХОВІ ІНОЗЕМНІ МОВИ

819 травня 2022 року в рамках проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови».

ПОЛІТ 2022: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

718 травня 2022 року в рамках ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету «Трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації». В роботі секції взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти, здобувачі освіти Національного авіаційного університету.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве