Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Готуємось до захисту дипломних робіт

55521 грудня 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулось засідання наукового гуртка «Методологічний семінар для магістрантів».

Набуваємо досвід

555Доцентом кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. організовано і проведено майстер-клас у рамках дисципліни «Соціальна робота з сім'ями». Студенти спеціальності «Соціальна робота» продовжували знайомитися з методом арт-терапії. Третьокурсники вчилися допомагати клієнтам усвідомити свій внутрішній стан шляхом створення візуальних образів, метафор, символів.

Новорічна інсталяція

55513 грудня 2018 року студенти спеціальності «Соціальна робота» навчальної групи СР-416 під час практичного заняття навчальної дисципліни «Психологічна реабілітація» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента Блінова Олега Анатолійовича створили з паперу святкову Новорічну ялинку.

Учні готуються до студентського життя

5555 грудня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Добровольська Людмила Анатоліївна відвідала Баришівську НВК «Гімназію-загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради що на Київщині. На зустрічі були присутні 68 учнів десятих та одинадцятих класів.

Екскурсія до Музею Урядів України

5557 грудня 2018 року старші викладачі кафедри соціології та політології Неля Грищенко та Ірина Шаповал разом зі студентами 4 курсу Навчально-наукового аерокосмічного інституту в рамках вивчення дисципліни «Політологія» здійснили екскурсію до Музею Урядів України.

Музей НАУ

555З нагоди святкування Міжнародного дня цивільної авіації, який відзначаємо на початку грудня, студенти філологи 101, 102, 103 і 104 груп НН ГМІ разом зі своїми кураторами доцентами кафедри англійської філології і перекладу Поляковою О.В., Галій Л.Г., Зозулею М.О. та викладачем кафедри англійської філології і перекладу Швановою О.В. протягом 12-19 грудня відвідали музей НАУ.

Екскурсія до Музею води

55515 грудня 2018 року викладач кафедри іноземних мов за фахом Дишлева Ганна Володимирівна провела виховний захід зі студентами групи 119 ФЕБА. Вони відвідали Водно-інформаційний центр, більше відомий як Музей води.

День Збройних сил України

5556 грудня 2018 року у Навчально-науковому гуманітарному інституті було проведено урочисте засідання з нагоди Дня збройних сил України та Міжнародного дня цивільної авіації. У цей складний для нашої країни час народ і армія – єдині. Свято всіх українських військовослужбовців заслужило всенародну повагу і шану. Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії.

Вітаємо студентку з вагомим науковим здобутком!

5556 грудня 2018 року члени наукового гуртка «Актуальні питання документознавства» привітали студентку І курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОС «Магістр» Ободовську Тетяну Сергіївну з вагомим досягненням – отриманням диплома лауреата ХІХ Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», який відбувся в м. Одеса.

Є така професія – захищати Батьківщину

5556 грудня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури разом зі студентами провели інтерактивний флешмоб «Є така професія – захищати Батьківщину!». Захід було організовано з метою відзначення Дня Збройних Сил України.

Про журбу і радість Олександра Олеся

5555 грудня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури провели творчий вечір присвячений 140 річниці з дня народження Олександра Олеся.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве