Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

ПОЛІТ-2022. Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави

політ 22На кафедрі соціальних технологій 18.05.22 відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "ПОЛІТ." Сучасні проблеми науки" секція "Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави".

«Європейські цінності та культурна дипломатія. Війна»

image 648344124 травня 2022 року доцент кафедри Тетяна Клиніна взяла участь у черговому заході в межах проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі». Організатором стало Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин (Голова та кураторка проєкту - Ірина МАТЯШ). Проєкт здійснювався за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні та Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Науковий гурток "Арт-клуб"

skdENGawpvUАрт-терапія продовжує пошук нових ресурсів, адаптації, переживання та відновлення психіки людини у відповідності до сучасних реалій життя. 16 травня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Арт-клубу» під керівництвом старшого викладача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, арт-терапевта, кризового психолога Дацун Олени Вікторівни зі студентами 5 курсу спеціальності 053 «Практична психологія».

Наукова дипломатія

IMG 144719 травня 2022 року завідувач кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики доктор філологічних наук Шостак Оксана Григорівна взяля участь у круглому столі присвяченому становленню і розквіту української державності на факультеті менеджменту та міжнародних стосунків найбільшого університету Франції Екс Марсель.

ПОЛІТ-2022. Актуальні проблеми сучасного філософського знання

політ 2218 травня 2022 року у межах онлайн-роботи ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання своєї секції: «Актуальні проблеми сучасного філософського знання» на платформі Meet. Відкрила зустріч вітальним словом Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Дні науки в НАУ тривають

для новин20 травня 2022 року Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відзначав День науки в Україні, який 21 травня святкує вся наукова спільнота. Кафедра авіаційної психології організувала й провела психологічний вебінар «Сучасні техніки практичної роботи в галузі нейропсихології: досвід України та країн ЄС».

ПОЛІТ-2022. Мова як соціокультурний феномен

10

20 травня 2022 року в рамках проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Мова як соціокультурний феномен».

Нові підходи при вивченні історії української державності

для новин18 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства в режимі онлайн відбулося чергове засідання науково-методичного семінару кафедри.
Доцент Захарчук Олег Миколайович в рамках дисципліни «Історія української державності та культури» виступив з доповіддю «Українські землі у французьких та польських проєктах доби наполеонівських війн».

Архіви – невичерпне джерело історико-культурної спадщини нації

Снимок экрана 41119 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства відбулось чергове засідання гуртка з архівознавства, керівниками якого є доценти кафедри Л.В. Божук та Т.Є. Курченко. Учасниками засідання стали 46 студентів 1 та 2 курсів спеціальності 029 « Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

День Європи об’єднує наукову спільноту

zobrazhennja na sajt17 квітня є святом Дня Європи у багатьох європейських спільнотах. Кожна громада планує у цей день цікаві події. Студентське місто Екс-ан-Прованс, де розташований гуманітарний факультет найбільшого у Франції університету Екс-Марсель проводить фестиваль поезії народів Європи, започаткований кафедрою порівняльного літературознавства багато років тому.

ПОЛІТ- 2022. ФАХОВІ ІНОЗЕМНІ МОВИ

819 травня 2022 року в рамках проведення XXII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве