Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Перспективи професійного майбутнього

555Студенти-психологи І курсу кафедри авіаційної психології продовжують знайомитися з напрямами діяльності психолога під час фахової ознайомлювальної практики. Зустрічі з професіоналами своєї справи захоплюють і мотивують до власної пізнавальної активності. Кожен день практики відкриває нові сторінки професійних можливостей та стимулює до рефлексії: «А яким чином я міг (могла) би себе проявити як фахівець в цій галузі?».

Заключне засідання Вченої ради у 2018-2019 н.р.

vch rada rishennia13 червня 2019 року відбулося засідання вченої ради факультету. Головним питанням порядку денного було обрання за конкурсом на вакантні посади професорів, доцентів, старших викладачів і викладачів кафедр.

Семінар по роботі з програмою STATISTICA

55514 червня 2019 року доцентом кафедри авіаційної психології Вашекою Тетяною Володимирівною було проведено науково-методологічний семінар, присвячений практичному застосуванню комп’ютерної програми STATISTICA.

Філософська вікторина: «Літня школа-2019»!

55513 червня 2019 року доценти кафедри філософії – доценти М. Абисова та Т. Шоріна – провели освітню зустріч із слухачами гуманітарного напряму «Літньої школи-2019». Для старшокласників була організована гра-вікторина «Скарби світової філософської мудрості» для перевірки їхньої загальної ерудиції.

Підкорюємо журнали Scopus

908Вийшла друком стаття колективу авторів факультету: д-ра соціол. наук, проф. Хомерікі О.А.д-ра філос. наук, проф. Ягодзінського С.М.; канд. соціол. наук, доц. Стригуль М.В.; канд. політ. наук, доц. Лясоти Л.І.; д-ра наук з держ. управління, доц. Семенець-Орлової І.А. «Peculiarities of development and dynamics of economism and the commercialization of Ukrainian higher education».

Гуртківці відзначають Міжнародний день архівів

5557 червня 2019 року в рамках відзначення Міжнародного дня архівів в Державному архіві Київської області відбулось виїзне засідання гуртка з архівознавства кафедри історії та документознавства. 12 гуртківців та їх керівники доценти кафедри Божук Людмила Володимирівна та Курченко Тетяна Євгенівна провели засідання гуртка прямо в архівосховищі.

Міжнародний архівний тиждень у НАУ

5555 червня 2019 року на кафедрі історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося святкування «Міжнародного тижня архіву», ініційованого Міжнародною радою архівів (МРА).

Яскраві враження від першої практики студентів-психологів

55510 червня 2019 року у студентів-психологів І курсу кафедри авіаційної психології розпочалася фахова ознайомлювальна практика, яка покликана відкрити студентам двері у світ практичної діяльності психологів різних галузей і напрямів роботи.

У гостях у медіагрупи «Старлайт Медіа»

55510 червня 2019 року студенти-соціологи факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у порядку ознайомлювальної екскурсії в межах фахової практики відвідали найбільшу медійну групу України «Старлайт Медіа».

Відзначаємо Міжнародний день архівів

555Доброю традицією кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій є відзначення Міжнародного дня архівів в колі професійних архівістів. Саме вони відкривають студентам всі тонкощі архівної професії і є провідниками для молоді у архівну спільноту.

Шляхом крові

55525 травня 2019 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Каріна Сагратова зі студентами 3 курсу факультету інформаційно-діагностичних систем відвідали головну лабораторію «Сінево».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве