Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Впевнено рухаємося вперед

55522 листопада 2018 відбулася Конференція трудового колективу НН ГМІ. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів Інституту.

Нагороди Кубку України

555Дівчата збірної команди НАУ гідно представили університет та м. Київ на Кубку України зі спортивної аеробіки. Спортивний сезон 2018 року для збірної команди Національного авіаційного університету зі спортивної аеробіки «АВІАТОР» завершується бронзовими нагородами на Кубку України серед дорослих спортсменів в програмі аеро-степ та ІV місцем в програмі аеро-фанк.

Переймаємо досвід британських колег

55523 листопада 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Березнікова та Леся Конопляник взяли участь у семінарі професійного розвитку Oxford Day, який провів британський тренер та автор автентичних посібників Едмунд Дадлі. Захід, організований представництвом «Oxford University Press», відбувся у конференц-залі Національної академії наук України.

Мобільні додатки. Не завада, а підтримка

55521-22 листопада 2018 року викладачі Конопляник Леся Миколаївна та Сагратова Каріна Едуардівна стали учасниками тренінгу «Як інтегрувати технології, щоб покращити викладання та навчання». Тренінг проводився на базі ОС «Освіторія» спільно з EdEra та учбовою спільнотою «Вище».

Філософський турнір: ІІ раунд

55523 листопада 2018 року у завершальний день Тижня філософії на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладання філософських дисциплін відбувся ІІ раунд студентського філософського турніру.

Зустріч з проректором

55528 листопада 2018 року адміністрація та наставники академічних груп інституту зустрілися із проректором з молодіжної політики та інноваційної діяльності НАУ Вовк О.О. У теплій дружній атмосфері відбувся обмін думками та пропозиціями щодо організації й розвитку корпоративної культури та оновлення Положення про наставників академічних груп НАУ.

Етика психотерапії

55524-25 листопада 2018 року на базі Навчально-наукового інституту психології Університету економіки і права «Крок» відбулася І науково-практична конференція «Етика психотерапії», учасницею якої стала старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Олена Дацун.

Поглиблюємо знання з історії своєї країни

55527 листопада 2018 року студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та НН ЮІ взяли участь у науковому семінарі з проблем Голодомору 1932-1933 рр., організованого Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодоморів (HREC in Ukraine).

Робота з цілепостановками методами ізотерапії

55529 листопада 2018 року у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М) відбулося знайомство студентів з арттерапевтичними методами в роботі психолога з цілепостановками до якого долучилися студенти спеціальності «Психологія». Вміння усвідомлено формулювати цілі – ключове вміння для того, щоб бути успішним.

Про вивчення англійської – розумно, новітньо, дотепно

55521 листопада 2018 року студенти спеціальності 035 «Філологія» зустрілися із засновницею креативної студії Smart English Яною Тимошик та операційним директором студії Віталіною Кучугура.

НАУ – можливості і перспективи для абітурієнта

55529 листопада 2018 року старший викладач кафедри української мови та культури Н. Сенчило відвідала з профорієнтаційною метою Бориспільську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6. З майбутніми абітурієнтами викладач говорила про те, чому варто стати студентом саме НАУ, які можливості і перспективи відкриває цей вищий навчальний заклад, яким буде тут студентське життя.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве