Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

5555-6 квітня 2019 року кафедра англійської філології та перекладу гостинно приймала учасників ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що завершується термін прийому матеріалів до (№39) фахового збірника наукових праць Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ) «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті

5554-5 квітня 2019 року кафедра історії та документознавства провела ІІ українсько-литовський науковий семінар, присвячений проблемам цифрових трансформацій в інститутах соціальної пам’яті.

Фінальний акорд кубку ректора НАУ

555З 25 березня по 10 квітня 2019 року на спорткомплексі НАУ проводилися традиційні змагання «Кубок Ректора НАУ» зі стрітболу, шахів, стренфлексу та шейпінгу. 10 квітня відбувся фінальний етап (шейпінг), показові виступи та нагородження переможців змагань.

Міжнародне стажування в Молодіжному освітньому центрі

555З 3 по 11 квітня 2019 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. проходила міжнародне стажування в Молодіжному освітньому центрі (Кшижова, Польща).

Легендарний «Артек» в гостях у студентів-психологів

555Кафедра авіаційної психології підтримує тісну співпрацю з організаціями, діяльність яких передбачає психологічний супровід. У рамках цього співробітництва представники організацій на зустрічах зі студентами діляться професійним досвідом.

Політ – 2019. Фахові іноземні мови

5553 квітня 2019 року в рамках проведення XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання секції «Фахові іноземні мови».

Відверта розмова про професію

5559 квітня 2019 року доценти кафедри історії та документознавства Курченко Тетяна Євгенівна та Юрченко Ольга Андріївна відвідали із профорієнтаційною метою середню школу № 174 м. Києва. Старшокласники отримали загальну інформацію про НАУ, його історію та традиції.

Завершення змагань з футзалу

555Найдовші за календарем змагання цього навчального року завершились! Ігри з футзалу, які проходять щорічно у Національному авіаційному університеті завжди дуже тривалі. Тому, що цей вид спорту дуже популярний в НАУ і майже кожні зустрічі проходять в дуже напруженій боротьбі.

Профорієнтаційна робота

55511 квітня 2019 року доцент кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Світлана Харицька відвідала Ніжинський медичний коледж. Під час зустрічі були зазначені переваги вступу до НАУ, особливості здобуття освіти у обраних сферах та можливості, що відкриваються перед випускниками гуманітарних та технічних спеціальностей.

Space UP для майбутніх психологів

55510 квітня 2019 року на кафедру авіаційної психології при підтримці навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності завітав випускник кафедри та клінічний психолог, Вадим Мельник.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве