Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

До Міжнародного дня архівів: лекція Рагни БОДЕН - консультанта Федеральних архівів Німеччині для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

для новин8 червня 2022 року Рагна Боден – консультант відділу технічних архівних справ та центральних професійних служб Федеральних архівів Німеччині (Берлін) прочитала для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» онлайн-лекцію на тему: «Архівні установи, Федеральні архіви Німеччини та збереження». Зустріч була присвячена Міжнародному дню архівів, якій відзначається щороку 9 червня.

Година корпоративної культури у магістрів-документознавців

image 106 червня 2022 року відбулась година корпоративної культури в групі магістрів ДК-521 (наставник – доц. Юрченко О.А.)

Профорієнтаційні зустрічі у свято Останнього дзвоника

IMG-7a9850fe72df7e6999271828f303e7cc-VПротягом 1-2 червня 2022 року доцентка кафедри історії та документознавства Тетяна Клиніна мала можливість долучитися у форматі онлайн до останніх дзвоників випускників шкіл Деснянського, Дніпровського та Дарницький районів міста Києва, де мала можливість запросити на профорієнтаційну зустріч представників шкільного самоврядування.

Бери приклад: найвідоміші особистості світу IT

Царик 2 червня 2022 року на кафедрі іноземних мов за фахом ФЛСК НАУ відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Шульги Тетяни Валеріївни. Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії груп 141, 142, 171 та 174 виступили з доповідями англійською мовою на тему: «The History and Development of Computer Science» (Історія та розвиток комп’ютерної науки), представивши цікаві презентації особистостей та подій, які значно вплинули на формування та розвиток сучасних комп’ютерних наук і технологій.

Онлайн-семінар «Переосмислення Другої світової війни під час сучасного вторгнення росії в Україну»

image 648344126 травня 2022 року доцент кафедри Тетяна Клиніна взяла чергову участь у міжнародному онлайн-семінарі на тему: «Rethinking the Second World War in the Light of Russia’s Invasion of Ukraine».

Студенти НАУ про інформаційні технології XXI століття

2a26 травня 2022 року на кафедрі іноземних мов за фахом ФЛСК НАУ відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» під керівництвом старшого викладача Шульги Тетяни Валеріївни. Студенти 1 курсу Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії груп 171 та 174 виступили з доповідями англійською мовою на тему: «Information technologies of the 21st century» (Інформаційні технології 21 століття) з наступним їх обговоренням.

Участь в міжнародній конференції

для новин25 травня 2022 року доцент кафедри англійської філології і перекладу Ірина СТРУК взяла участь у роботі міжнародної наукової конференції «Трансформація і транспозиція ономастичних категорій у слов’янських мовах» (Transformácia a transpozícia onomastických kategórií v slovanských jazykoch), яка пройшла на базі Пряшівського університетету (м. Пряшів, Словаччина).

У НАУ відбулася онлайн-олімпіада з фахової англійської мови.

изображение viber 2022-05-24 10-17-51-50020 травня 2022 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій була проведена онлайн олімпіада з фахової англійської мови. В олімпіаді взяли участь найкращі студенти факультетів НАУ, з якими працює кафедра.

Круглий стіл зі стейкхолдерами

для новин25 травня 2022 року гарант освітньої магістерської програми «Германські мови та літератури (переклад включно) – перша англійська» Юлія Плетенецька та завідувач кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Сергій Сидоренко провели онлайн круглий стіл зі стейкхолдерами кафедри: директором перекладацької компанії Translatel Олександром Бондаренко та фахівцем відділу Європейського права та міжнародної інтеграції Інституту законодавства Верховної Ради України Анною Кондратовою.

Такі необхідні профорієнтаційні зустрічі

image 648344125 травня 2022 року доцентка кафедри історії та документознавства Тетяна Клиніна мала можливість напряму поспілкуватися з представниками шкільного самоврядування деяких шкіл міста Києва.

ПОЛІТ-2022. Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави

політ 22На кафедрі соціальних технологій 18.05.22 відбулася Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "ПОЛІТ." Сучасні проблеми науки" секція "Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави".

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве