Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Мовою віршів малюємо осінь

5559 жовтня 2019 року викладачі кафедри української мови та культури зі співробітниками лабораторії українознавчих студій провели творчий дебют авторської поезії. Студенти – першокурсники прочитали улюблені поезії про осінь сучасних поетів.

Спілкуємося зі студентами коледжів

5558 жовтня 2019 року кафедра української мови та культури провела профорієнтаційну роботу в ДВНЗ «Київський енергетичний коледж».

Знайомлення з мистецькою спадщиною

5552 жовтня 2019 року група ДК-221 спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом зі своїм наставником, доцентом кафедри історії та документознавства Тетяною Клиніною відвідали Національний музей мистецтв імені Варвари та Богдана Ханенків.

Роботу політологічного гуртка розпочато!

55526 вересня 2019 року відбулося засідання політологічного гуртка «Політія», яке було присвячене науково-дослідній діяльності студентів НАУ. В роботі прийняли участь студенти соціологічної та політологічної спеціальностей.

Мовно-смаковою веселкою – до обріїв свята

5558 жовтня 2019 року відбулося урочисте закриття щорічного Тижня англійської мови та перекладу, що тривав на кафедрі англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Дослідницькі акаунти: вимога часу чи забаганка?

5559 жовтня 2019 року на кафедрі авіаційної психології ФЛСК у межах проекту «45+» був проведений інформаційно-навчальний захід для викладачів, щодо необхідності наукової роботи в онлайн просторі. Лектором виступив декан факультету, професор С.М. Ягодзінський.

Герої нашого часу

5557 жовтня 2019 року в рамках проекту «Герої нашого часу» та до Дня захисника України кафедрою історії та документознавства було влаштовано зустріч для студентів та викладачів з ветераном АТО, старшим лейтенантом 93 окремої механізованої бригади, аеророзвідувальником, керівником проекту Limpid Armor та членом української делегації в STO NATO Михайлом Гречухіним.

VІI Соціологічні читання «Персоналії в соціології»

5553-8 жовтня 2019 року на кафедрі соціології та політології ФЛСК відбувалися захоти, присвячені Дню соціолога України. Зокрема під керівництвом професора Хомерікі О.А. та доцента Литовченко І.В. відбулися традиційні соціологічні читання «Персоналії в соціології».

Про таємниці Києва дізналися ми…

5557 жовтня 2019 року студенти-політологи І курсу разом із наставником, доцентом кафедри соціології та політології Семенець-Орловою Інною Андріївною долучилися до краєзнавчої екскурсії Києвом у цікавому інтерактивному форматі.

Практика – ключ до професійного становлення

555Студенти, що здобувають ОС «Магістр» за спеціальністю «Філологія» ОПП 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», отримують кваліфікацію не лише перекладача, але й викладача вищої школи.

Вдосконалення крізь життя: головні тренди в освіті

5556 жовтня 2019 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики ФЛСК Березнікова Наталія Іванівна, Конопляник Леся Миколаївна та Пришупа Юлія Юріївна відвідали виставку «Освіта за кордоном – 2019».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве