Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Випуск магістрів ФЛСК 2020 року

5553 березня 2020 року в Актовій залі центрального корпусу Національного авіаційного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Вітаємо випускницю програми «Подвійний диплом»!

5553 березня 2020 року студентка ФЛСК спеціальності 231 «Соціальна робота» Литовченко Світлана отримала документи про освіту за програмою «Подвійний диплом» Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстахова (Польща). Диплом магістра нашій студентці вручила особисто ректор польського закладу Едіта Садовська.

Знайомство з дивовижними людьми у наших стейкхолдерів!

55526 лютого 2020 року студенти 1 і 3-го курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та викладачі кафедри історії та документознавства Л. Божук, О. Ількова, Ю. Кондрашевська, О. Рижих, І. Шевчук на запрошення директора Центрального державного електронного архіву України Ю. Ковтанюка отримали можливість поспілкуватись з надзвичайно цікавою особистістю – В. Петущаком.

Стежками валют світу

5552 березня 2020 року студенти ІІІ, ІV курсів і магістри спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом із завідувачем кафедри історії та документознавства І. Тюрменко та доцентом І. Шевчук відвідали Музей грошей Національного банку України. Під час екскурсії студенти побачили гроші різних історичних епох і країн світу: від монет Давнього Риму і Візантії до сучасних банкнот.

Профорієнтація в м. Боярка

55528 лютого 2020 року доцентом кафедри соціальних технологій Тімкіним І.Ф. та студентом першого курсу спеціальності «Соціальної роботи» Пазиняком І.І. було проведено профорієнтаційний захід в Боярському академічному ліцеї «Лідер».

Академічна мобільність в дії

5552 березня 2020 року група студентів ФЛСК, ФККПІ та ФМВ успішно склала іспит на виявлення рівня володіння англійською мовою за міжнародними стандартами для отримання підтверджуючих документів щодо реалізації права на академічну мобільність за програмою Erasmus+.

Хто зверху

55525 лютого 2020 року викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики провели англомовну інтелектуальну розважальну гру за аналогом популярного телевізійного шоу «Хто зверху». Захід відбувся у навчальній лабораторії інтерактивних технологій навчання іноземним мовам.

В нашому полку поповнення

555Чергова група викладачів НАУ, задіяних в реалізації інноваційного проекту англомовної освіти в університеті, підтвердила гідний рівень знання англійської мови професійного спрямування. Найкращий результати продемонструвала асистент кафедри хімії і хімічної технології Факультету екологічної безпеки і технологій Тетяна Володимирівна Кравчук.

Лектор з Швеції – гість ФЛСК

55527 лютого 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася лекція, яку прочитав лектор Інституту шведської мови Адам Хассельстрем. За сприяння доцента кафедри іноземної філології В.І. Кульчицького, пан Адам завітав на засідання факультативу «Шведська мова», де мав можливість розповісти про Швецію, її освіту, культуру, традиції та звичаї.

Учнів-членів МАН запрошуємо на навчання до НАУ!

55529 лютого 2020 року доцент кафедри історії та документознавства ФЛСК Литвинська Світлана Віталіївна взяла участь у роботі журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 н.р.

Сучасна методика як інструмент ефективності

55520 лютого 2020 року доцент кафедри іноземної філології ФЛСК М.О. Желуденко стала учасницею методичного семінару «Навчання навичкам читання і самостійне розроблення вправ для компетенції читання», організаторами якого є Goethe-Institut в Україні та видавництво Hueber в Україні.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве