Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Участь в урочистому заході зі встановлення пам'ятного знаку – каменю спотикання Г.К. Бріфу

IMG 8610Старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна організувала міжвузівську ініціативу до проекту вшанування пам’яті 80-річниці трагедії Бабиного Яру «Один камінь, одне життя - 80 каменів спотикання для Києва» Українського центру вивчення історії Голоскосту, Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Києві та Київської міської державної адміністрації.

Реалізація психологічного супроводу студентів-авіаторів в НАУ

16 жовтня 2021 року в межах співпраці навчально-наукової лабораторії психофізіології моніторингу професійної придатності льотного складу цивільної авіації кафедри авіаційної психології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій і кафедри аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів аерокосмічного факультету було здійснено психодіагностику психічних процесів серед студентів першого курсу за спеціалізацією 272.02 «Льотна експлуатація повітряних суден».

ТМУ ФЛСК на вістрі викликів часу

наукова роботи ФЛСК зі студентами 20215 жовтня 2021 року за ініціативи заступника декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліки Кокарєвої на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій спільно з Інститутом новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету було організовано зустріч Товариства молодих учених ФЛСК спільно з сектором академічної мобільності ІНТЛ. Учасниками заходу стали здобувачі вищої освіти, аспіранти та доктори PhD, які мали нагоду дізнатися про діяльність ТМУ та деталі участі в програмах академічної мобільності Erasmus+ від підготовки документів до перебування в закордонному університеті.

Зміцнюємо зв’язки із стейкхолдерами

image 64873275 жовтня 2021 року доцент кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ Тетяна Курченко взяла участь у черговому засідання колегії Державного архіву Київської області, на якому було розглянуто актуальне питання забезпеченості збереження архівних документів в архівних відділах районних державних адміністрацій та трудових архівах області в умовах адміністративної реформи.

Пізнаємо Україну: дослідження пам’яток архітектури кафедрою історії та документознавства

image 50364417Погожими осінніми днями 2021 року викладачі кафедри історії та документознавства на виїзному засіданні кафедри досліджували стан пам’яток архітектури Київської та Житомирської областей. Цьогорічні дослідження проходили в рамках туристичного маршруту «Бальзаківськими місцями», зокрема, викладачі відвідали Білу Церкву, Верхівню та Бердичів.

Турнір зі стрітболу

244360690 163499332618657 3677424994371048242 n2 жовтня 2021 року на спортивному майданчику НМУ проходив турнір зі стрітболу присвячений 180-ти річчю Нац Мед Унніверу ви. О. О. Богомольця. У змаганнях взяли участь 10 команд ВНЗ м. Києва, серед яких 2 команди НМУ, 2 команди НАУ, Києво Могилян Академ, КНУБА.

Переддипломна практика здобувачів вищої освіти ОПП "Інноваційні педагогічні технології у закладах вищої технічної освіти"

изображение viber 2021-09-27 14-20-09-032Упродовж вересня 2021 року триває переддипломна практика здобувачів вищої освіти з освітніх, педагогічних наук, які оволодівають змістом ОПП "Інноваційні педагогічні технології у закладах вищої технічної освіти". Важливою складовою завдань практики є підготовка та проведення навчального заняття з використанням інноваційних освітніх технологій.

Науково-практична конференція «УКРАЇНА – NOVA»

image 5039948930 вересня 2021 кафедра історії та документознавства ФЛСК провела традиційну науково-практичну конференцію викладачів і здобувачів вищої освіти «Історико-культурологічні читання» , у цьому році конференція має назву «УКРАЇНА – NOVA» і приурочена 30-річчю незалежності України. Сучасна історія України, історія боротьби за незалежність, свободу, демократію, і найголовніше – майбутнє України, саме ці теми покликали викладачів і студентів взяти участь у науковому заході.

Підводимо підсумки Тижня англійської мови і перекладу

DSCN94981 жовтня 2021 року на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК відбулося урочисте підведення підсумків щорічного Тижня англійської мови та перекладу, який тривав з 24 вересня та був приурочений до всесвітнього Дня перекладача.
Вже традиційно завершальним етапом мовно-перекладацького марафону стала презентація страв кухонь народів світу студентами 1-5 курсів (модератори доценти Сітко А.В. та Журавльова О.М.). Ведучими свята традиційно були члени гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» (керівник доцент Сітко А.В.) О. Студоляк та Я. Стригун.

Design Living Tendency

изображение viber 2021-10-03 16-30-35-7541 жовтня 2021 року доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики ФЛСК Пришупа Ю.Ю., Конопляник Л.М., Глушаниця Н.В., а також старший викладач Березнікова Н.В. разом зі студентами першого курсу ФАБД відвідали виставку новітніх технологій в інтер'єрі "Design Living Tendency". Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними тенденціями стилістичних напрямків та отримали унікальну можливість доторкнутися наживо до вирішення композиційних рішень декору та обладнання інтер’єру.

До бібліотеки– за знаннями

IMG-c9aacf2d12befbc784576b66faa9ff97-V1 жовтня 2021 року викладачі кафедри української мови та культури разом зі студентами першокурсниками відвідали університетську бібліотеку. Зустріч у НТБ НАУ була присвячена Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначався напередодні. Метою заходу стало ознайомлення студентів з фондами літератури, вироблення у першокурсників навиків правильного пошуку та підбору потрібної літератури, а також залучення молоді до використання багатства інформації, що зберігається у Науково-технічній бібліотеці нашого університету.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве