Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Всеукраїнське Змагання для шкіл і вишів у рамках Марафону написання листів-2021

1Студенти та викладачі кафедри соціології та політології доєдналися до найбільшої у світі щорічної правозахисної кампанії міжнародної правозахисної організації Amnesty International – Марафону написання листів. Цьогоріч у рамках Марафону проходить Всеукраїнське Змагання для шкіл і вишів з написання листів та збору петицій на захист тих, чиї права були порушені.

World Science Day for Peace and Development Засідання студентського наукового гуртка «Територія науки»

11 2 1Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО. Науково-популярні заходи, які організовуються у рамках відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку спрямовані на популяризацію науки в суспільстві, необхідність взаємодії науки та громадськості, стимулювання праці науковців.

Чемпіонат України з перетягування канату

IMG 389114 листопада 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся Чемпіонат України з перетягування канату серед дорослих та молоді. Загалом у змаганнях взяли участь 17 команд з різних регіонів України. Вперше у змаганнях брали участь дві жіночі команди від Національного авіаційного університету (НАУ-1 та НАУ-2).

Вчена рада факультету

photo 2021-11-15 10-17-4311 листопада 2021 року відбулося планове засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На початку засідання декан факультету Наталія Віталіївна ЛАДОГУБЕЦЬ ознайомила присутніх з інформацією про забезпечення дотримання епідеміологічних вимог працівниками факультету відповідно до розпорядження ректора «Про організаційні заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Національному авіаційному університеті» № 061/роз від 26.10.2021 р.

Вебінар «Містичний Сковорода»

711 листопада 2021 року доцент кафедри української мови та культури Уляна Кошетар провела вебінар присвячений творчості славетного українського філософа Григорія Сковороди. Захід, у якому взяли участь понад 60 студентів, мав назву «Містичний Григорій Сковорода».

Участь студентів у науковій конференції

Opera Снимок 2021-11-11 153257 meet.google.com11 листопада 2021 року студенти Національного авіаційного університету взяли участь у Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Лінгвістичні студії молодих дослідників», організованою Рівненським державним гуманітарним університетом спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Хмельницьким національним університетом. З вітальним словом до учасників звернувся ректор Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Постоловський Руслан Михайлович.

Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації

IMG 2050Традиційно в рамках Днів української писемності та мови в Національному авіаційному університеті відбувається важлива наукова подія - Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, студентів, аспірантів "Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації". Організатором заходу виступила кафедра української мови та культури НАУ, співорганізатор - кафедра української мови та літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Пишемо разом в НАУ!

РАДІОДИКТАНТ 2021 219 листопада 2021 року тисячі українців по всьому світу долучилися до написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови.
Національний авіаційний університет не оминув традицію та усією дружньою командою долучився до написання радіодиктанту онлайн.

Вебінари для викладачів ЗВО від міжнародного освітньо-методичного Центру DINTERNAL EDUCATION

5Викладачі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного інституту Анпілогова Тетяна Володимирівна, Денисенко Наталія Григорівна, Шульга Тетяна Валеріївна та інші долучилися до серії вебінарів для викладачів ЗВО від Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education під назвою ELT Perspectives in Higher Education .

Глибоко сумуємо...

139912350627 квітня 1968 - 04 листопада 2021

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, ЯКОВЕНКО АЛЛИ КАЗИМИРІВНИ,
кандидата соціологічних наук,
доцента кафедри соціології та політології
Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве