Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету
Науковий дебют
21 грудня 2021 року студентка 1 курсу Діана Геріх під керівництвом доцента кафедри української мови та культури Надії Сенчило-Татліліоґлу взяла участь у Міжнародній науковій конференції «XXIV сходознавчі читання А. Кримського», що була організована Інститутом сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАНУ.
Вчена рада факультету
16 грудня 2021 року відбулося заключне у поточному навчальному році засідання вченої ради на якому обговорено особливості завершення навчального року і питання пов’язані з науковою та міжнародною діяльністю факультету.
З інформацією про стан і перспективи наукової та міжнародної діяльності у 2021 році перед членами вченої ради та відповідальними за наукову роботу кафедр факультету виступила заступник декана з наукової та міжнародної діяльності А.М. Кокарєва.
Участь у IV Міжнародній конференції «INNOVATIVE TECHNOLOGIES IN SCIENCE AND EDUCATION. EUROPEAN EXPERIENCE»
Декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Ладогубець разом із завідувачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК Ельвірою Лузік представили Національний авіаційний університет на IV Міжнародній конференції «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський вибір», яка відбувалася 6-8 грудня 2021 року у місті Гельсінки (Фінляндія).
Про наші традиції – про свято Андрія
10 грудня 2021 року на заході «Наші традиції: свято Андрія» студенти з викладачами кафедри української мови та культури говорили про те, як зараз українці відзначають Андрія – свято, важливе для збереження нашої культури, національної ідентичності й свідомості.
Графік роботи екзаменаційних комісій ФЛСК
ГРАФІК
роботи екзаменаційних комісій ФЛСК з проведення атестації здобувачів вищої освіти
денної та заочної форми навчання ОС «Магістр»
у формі захисту кваліфікаційних робіт
(онлайн)
Наукова співпраця з актуальних проблем архівознавства, джерелознавства та документознавства в умовах викликів цифрового суспільства
07 грудня 20121 року професор кафедри історії та документознавства Ірина Тюрменко та доцент Людмила Божук взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції ХХІ Джерелознавчі читання «Актуальні проблеми розвитку архівознавства, джерелознавства та документознавства: виклики цифрового суспільства», організованої кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Проведення диспуту
7 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбувся диспут під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу групи 151м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії обговорювали тему «C++ Templates».
Засідання студентського наукового гуртка “English speaking club”
8 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбулося засідання студентського наукового гуртка “English speaking club” під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу груп 141м і 142м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії виступили з доповідями на тему «Modern Business World».
Попередні захисти кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеню Магістр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія»
1 та 2 грудня 2021 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено попередні захисти кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеню Магістр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної та заочної форм навчання.
Захист курсових робіт з дисципліни «Аналітико-синтетична переробка інформації» здобувачами вищої освіти ДК-321 на кафедр історії та документознавства
08 грудня 2021 року відбувся онлайн-захист курсових робіт з дисципліни «Аналітико-синтетична переробка інформації» у здобувачів вищої освіти ДК-321 (викладач – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Л. П. Халецька).
Марафон, який ніхто не хоче бігти
Минуло 7 років, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України. Фактично окуповано територію двох областей. Півтора мільйона українців стали переселенцями та вимушено покинули свої домівки.
«Нова пошта» вирішила заснувати власний марафон – у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Мета забігу – нагадати про війну в Україні.