Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вперед до нових перемог

555У Національному авіаційному університеті пройшли спортивні змагання з легкої атлетики із забігу на 100 метрів, організована викладачами кафедри фізичного виховання. У них взяли участь студенти різних факультетів, в тому числі й факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Студентка 1 курсу групи СЛ-111 Вікторія Голяк посіла в цих змаганнях друге місце. 

Психосексуальний розвиток дитини

5559 жовтня 2019 року для студентів спеціальності «Практична психологія» викладачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти Дацун Оленою сумісно з психологом, членом Асоціації сексологів та сексотерапевтів України Федорець Святославою була організована відкрита лекція на тему «Психосексуальний розвиток дитини: коли, як і про що говорити з дитиною».

Українське дисидентство: історичні уроки та сучасність

555У межах проекту національно-патріотичного виховання молоді, започаткованого МОН України, кафедра соціології та політології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ провела цикл заходів, спрямованих на ознайомлення і більш глибоке вивчення діяльності українського дисидентського руху 60-80-х років ХХ ст.

Стартував Х Міжнародний конкурс ім. Т. Шевченка

55510 жовтня 2019 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук провела І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Скарби «Східної колекції»

55512-13 жовтня 2019 року відбулася науково-розважальна екскурсія до музею Ханенків зі студентами, організована доцентами кафедри соціології та політології Кошетар Уляною Петрівною та Яковенко Аллою Казимирівною.

Талановиту молодь запрошуємо навчатися в НАУ!

55511 жовтня 2019 року доценти кафедри історії та документознавства Наталія Вікторівна Бем і Світлана Віталіївна Литвинська провели профорієнтаційну бесіду зі слухачами Малої академії наук України, які займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Учні-члени Малої академії наук – гості НАУ!

55511 жовтня 2019 року в рамках «Настановної конференції учнів-членів Малої академії наук України», що проводилась в Національному авіаційному університеті, до кафедри іноземної філології завітали учні загальноосвітніх шкіл міста Києва, які виявили бажання пробувати свої сили в написанні наукової роботи з іншомовних мовознавчих аспектів.

Коли ластівки повернуться додому

555У кожного свій початок. Для них початок – початок війни. Вони покинули свої домівки на Донбасі та Луганщині. Кожна по-своєму, кожна через свою неповторну і в той же час спільну історію…

Слава захисникам України!

55510 жовтня 2019 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України, який щорічно відзначається 14 жовтня, у день Покрови Божої матері, покровительниці українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Кубок першокурсника НАУ з футзалу

5558-9 жовтня 2019 року відбувся традиційний щорічний турнір з футзалу «Кубок Першокурсника НАУ». В цьому популярному турнірі взяли участь 76 студентів із 8 факультетів. Головний суддя, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК – Дейнеко І.В.

Першокурсники на спринтерській дистанції

55510 жовтня 2019 року на стадіоні спортивного комплексу Національного авіаційного університету, в рамках Універсіади НАУ, відбулись фінальні забіги зі спринтерського бігу на 100 м. У змаганнях взяли участь 41 студент – 20 юнаків та 21 дівчина.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве