Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Міжнародна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій став співорганізатором Першої віртуальної міжнародної конференції зі сталої освіти SEVIC 2020 (sevic.org). Організаторами виступили Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ).

Слово декана до першокурсників ФЛСК!

55501 жовтня 2020 року відбулася традиційна лекція декана Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій для студентів І курсу. Попри виклики сучасності, зумовлені пандемією, навіть в онлайн-форматі зустріч була сповнена атмосферою відкритості і щирості, дружнього спілкування адміністрації факультету, наставників академічних груп, викладачів і студентських кураторів з першокурсниками.

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки

55528-29 вересня 2020 року у спорткомплексі НТУУ «КПІ їм. І. Сікорського» відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих. У змаганнях брали участь команди Донецької, Одеської, Харківської, Запорізької, Тернопільської, Сумської, Житомирської, Київської областей та міста Києва.

VIII Соціологічні читання: персоналії в соціології

5551 жовтня 2020 року, у День соціолога України, на кафедрі соціології та політології було організовано та проведено VIII традиційні Соціологічні читання «Персоналії в соціології».

Голокост: пам’ять нації

55528 вересня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено круглий стіл «Голокост: пам’ять нації», присвячений Дню пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.

Грамотне мовлення – запорука професійного успіху

55530 вересня 2020 року доцентки кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна та Онуфрійчук Ганна Іванівна провели в режимі онлайн тренінг «Мовленнєва діяльність фахівця: як уникнути помилок».

Новий український правопис: обговорюємо, дискутуємо, вивчаємо

55528 вересня 2020 року в онлайн-режимі пройшов науковий захід – дискусія «Новий український правопис: рік потому», організована кафедрою української мови та культури ФЛСК.

Поповнення у рядах активістів освіти англійською мовою

55528 вересня 2020 року на базі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій пройшов черговий іспит з англійської мови професійного спрямування на сертифікат, який надає право викладання дисциплін англійською мовою.

Лекція декана для першокурсників ФЛСК!

5551 жовтня 2020 року о 15 год. 00 хв. в онлайн форматі розпочнеться лекція-зустріч студентів першого курсу з деканом факультету Ягодзінським Сергієм Миколайовичем. 

Симпозіум "Культура безпеки авіації"

55523 вересня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було організовано Симпозіум “Культура безпеки авіації: управління факторами загроз та ризиків”, що відбувся у рамках IX Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті” – “Безпека в авіації та космічні технології”.

Майстер-клас зі спортивного більярду в НАУ

55524 вересня 2020 року на базі спортивно-ігрового клубу «Авіатор» був відбувся відкритий майстер-клас зі спортивного більярду для студентів та викладачів НАУ. Підготував та провів майстер-клас викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК НАУ, тренер збірної команди з більярду Ключніков Т.М. зі своїми підопічними.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве