Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

«Перекладачі» для перекладачів

555Оскільки роки студентського життя мають запам’ятатися не лише навчанням а й веселим часом із друзями, студенти групи 203-ФЛ вирішили разом із своїм наставником відсвяткувати свято весни. Тож 6 березня 2020 року пішли до кінотеатру, проте не просто так, а на фільм «Перекладачі».

Флешмоб: знаний Шевченко

55510 березня 2020 року викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії українознавчих студій провели інтерактивний флешмоб в академічних групах НАУ. Шевченко для свідомості українців не просто поет.

Видатні жінки у зміцненні та розвитку суспільства

5555 березня 2020 року на кафедрі соціальних технологій пройшов круглий стіл «Видатні жінки у зміцненні та розвитку суспільства». У його роботі взяли участь студенти групи СР-216 спеціальності «Соціальна робота», а також доценти кафедри І.Ф. Тімкін і О.А. Блінов.

День народження Тараса Шевченка

5559 березня в рамках «Шевченківської сесії в НАУ-2020» викладачі кафедри української мови та культури зі студентами взяли участь в урочистостях, присвячених дню народженню Тараса Шевченка, що відбулися біля пам’ятника письменникові в Києві.

Студенти відвідали лекцію Юрія Макарова

5555 березня 2020 року в Національному авіаційному університеті розпочалася «Шевченківська сесія в НАУ-2020» – цикл заходів, які традиційно щороку організовує кафедра української мови та культури з нагоди дня народження Тараса Шевченка.

9 березня - День народження Кобзаря!

ukraine-0123  1390834433  615

     ... все гине —
     Слава не поляже!

     Не поляже, а розкаже,
     Що діялось в світі,
     Чия правда, чия кривда
     І чиї ми діти.

     Наша дума, наша пісня
     Не вмре, не загине...
     От де, люде, наша слава,
     Слава України!

Запрошуємо до участі в ІІІ Міжнародному симпозіумі

5544Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в ІІІ Міжнародному симпозіумі «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум відбудеться у період з 17 березня по 17 травня 2020 року та об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізованого світу. У роботі Симпозіуму передбачено проведення семи міжнародних, п’яти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених і студентів.

Представник Азіатсько-тихоокеанського офісу ІКАО – гість Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій

5555 березня 2020 року до Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій завітав представник Азіатсько-тихоокеанського офісу ІКАО пан Пунья Радж Шак’я (Punya Raj Shakya), а також заступник директора департаменту державної авіаційної служби України, начальник управління аеродромів та аеропортів, державний інспектор з нагляду за безпекою авіації Голодняк Григорій Георгійович.

Публікуємось в кращих журналах світу!

5555 березня 2020 року на базі навчально-наукової лабораторії кафедри англійської філології та перекладу ФЛСК відбувся тренінг декана факультету С.М. Ягодзінського щодо пошуку та оцінки статусу наукових журналів, що входять до бази Scopus.

Наші дівчата знову перші

5554 березня 2020 року на базі НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» відбувся чемпіонат м. Києва зі спортивної аеробіки в програмі V Спартакіади серед закладів вищої освіти 2019/2020 навчального року. Збірна команда Національного авіаційного університету виборола золоті нагороди посівши І місце у програмі Аерофанк.

Тренінги для науковців

555Щороку з жовтня по квітень навчальна лабораторія сучасних технологій навчання проводить серію міні-тренінгів для співробітників кафедри англійської філології і перекладу. Тематика практичних занять щільно пов’язана з науково-методичною діяльністю викладачів та зорієнтована на підвищення загального рівня комп’ютерної грамотності.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве