Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Круглий стіл «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті»

image 6487327 418 травня 2021 року в контексті Днів Науки на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбувся круглий стіл в онлайн режимі «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті». Захід було організовано кафедрою історії та документознавства для студентської молоді спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вчена рада ФЛСК

photo 2021-05-20 11-25-3117 травня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
На початку засідання декан факультету Наталія Вiтaлiївнa ЛAДOГУБЕЦЬ вручила працівникам факультету нагороди зa багаторічну сумлінну працю, високий прoфесioнaлiзм, плідну науково-педагогічну діяльність, значний внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Профорієнтаційна діяльність ФЛСК

ОСВІТА І БЕЗПЕКА19.04.2113 та 18 травня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся онлайн семінар-самопрезентація «Розвиток педагогічної майстерності викладача у соціокультурних викликах ХХІ століття», який був проведений у рамках підписання договору про співпрацю між кафедрою педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК НАУ та Комунальним закладом вищої освіти «Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжом» й Білоцерківським гуманітарно-педагогічним фаховим коледжом.

Участь представників кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ в роботі круглого стола «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

УНДІАСД212 травня 2021 року завідувачка кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ Тюрменко І. І. та доцентка цієї ж кафедри Курченко Т.Є. взяли участь у 4 щорічному круглому столі з міжнародною участю, організованому Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства і Спілкою архівістів України.

Дні науки ФЛСК-2021

днінауки 2021-2Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у заходах "Днів науки", які пройдуть в онлайн форматі у період з 13 по 18 травня 2021 року. У рамках "Днів науки" передбачено проведення наступних заходів.днінауки 2021

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

z-dnem-aviacziyi-1200x713У межах Симпозіуму кафедра соціології та політології організувала круглий стіл “Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи” в ході якого відбулося обговорення актуальних питань політичного розвитку та трансформації українського суспільства в умовах сучасних викликів, особливості викладання соціально-політичних наук у закладах вищої освіти.

Студенти вдосконалювали мовні навички на тренінгу

зображення viber 2021-04-29 13-01-0228 квітня 2021 року, у рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація»,. відбувся тренінг з української мови «Пишімо українською правильно».

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» єднає

image 648732727 квітня 2021 року відбулася традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів-документознавців ФЛСК НАУ з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською і випускниками КІТЗ НАУ, які навчаються за ОПП «Діловодство». Учасників заходу об’єднало те, що вони навчаються-працюють на одній спеціальності, але за різними ОПП у різних структурних підрозділах НАУ.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

6Безымянный22 квітня 2021 року старшим викладачем кафедри історії та документознавства Паскал Жанною Валеріївною був проведений захід на тему: «Чорнобильська катастрофа: як це було (документалістика як жива пам'ять)». До присутніх викладачів і студентів перших курсів ФЛСК та ФАБД з вступним словом звернулися відповідальна Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій по роботі зі студентами Хоменко-Семенова Леся Олексіївна і завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна.

Перемога на міжнародному конкурсі перекладу

фото1Студентки кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій здобули дві перемоги на V Міжнародному студентському конкурсі перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу” у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Цього року у конкурсі взяли участь 117 здобувачів вищої освіти з 22 університетів України, Великобританії, Німеччини та Польщі.

Розширюємо горизонти співпраці між університетами

зображення viber 26.04.2021 19.02.12

26 квітня 2021 р. відповідно до угоди про співпрацю між закладами вищої освіти України для студентів-перекладачів ФЛСК Національного авіаційного університету відбулося навчальне заняття д. філол. н., професора кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве