Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Щиро вітаємо студентів практичних психологів з успішним захистом дипломних робіт!

photo 2022-06-15 10-04-4215-17 червня 2022 року працювала екзаменаційна комісія із захисту дипломних робіт на здобуття освітнього ступеню «Бакалавр» зі спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми підготовки «Практична психологія».

Підсумкове засідання вченої ради ФЛСК

вчена рада13 червня 2022 року відбулося підсумкове засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) Національного авіаційного університету в змішаному форматі з використанням сервісу Google Meet.

Захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності»

Безымянный214–15 червня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності» освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» здобувачів вищої освіти кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ. На розгляд членів екзаменаційної комісії на чолі з кандидатом історичних наук, директором Центрального державного електронного архіву України Ю.С. Ковтанюком були представлені роботи, присвячені актуальним проблемам документознавства, соціальних комунікацій, інформаційної та інформаційно-аналітичної діяльності.

Подаруй бібліотеці книжку

image 6483441 112 червня 2022 року завідувач кафедри історії та документознавства ФЛСК Ірина Тюрменко в рамках співробітництва з Центральною бібліотекою імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва подарувала у фонд бібліотеки книжку для дітей «Пригоди Купера» авторки Ірини Константюк, яка побачила світ 2022 року.

Участь фахівців факультету у програмі EBTS-Training

photo 2022-06-07 01-18-12Доцент кафедри соціальних технологій Ірина Прожога мала можливість в період з 23 травня по 3 червня 2022 року взяти участь у програмі EBTS-Training в Польщі (Лєшно) для підтримки/стабілізації травмованих дітей з їхніми батьками, а також людей допомагаючих професій (6 ECTS-units) та отримала Diploma EBTS-LEADER.

Профорієнтаційні зустрічі у коледжі НАУ

310 червня 2022 року завідувач кафедри історії та документознавства, професор Ірина Тюрменко та гаранти освітньо-професійних програм кафедри доццент Олена Ісайкіна (ОП «Документознавство та інформаційна діяльність») і доцент Тетяна Клиніна (ОП «Інформаційна аналітика та соціальні комунікації») провели профорієнтаційну зустріч з випускниками Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Гуртківці святкують Міжнародний день архівів

image 64834418 червня 2022 року учасники гуртка з архівознавства кафедри історії та документознавства ФЛСК долучились до спільного з кафедрою святкування Міжнародного дня і тижня архівів. Цього року відзначення архівного тижня припало на період з 6 по 10 червня. Гаслом архівного марафону 2022 року став слоган «Архіви – це ти». Стало вже традицією, що останнє засідання гуртка з архівознавства присвячуються професійному святу архівістів усіх країн та актуальним проблемам сучасного архівознавства.

Фахівці НАУ знайомлять наукову спільноту Тбіліського університету з культурою та мовою України

photo1653040391.ba041549cafaabf859f3f6e09fd80a8d17955Доцент кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Алла Головня розпочала навчальний курс «Україна: історія свободи» для учасників EuroClub Kvareli. У ході курсу учасники прослухають лекції та відвідають семінари і майстер-класи, присвячені різним питанням, пов’язаним з Україною.

Щиро сумуємо...

изображение viber 2022-06-14 11-45-39-708

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, ЯКОВЕНКА ЮРІЯ ІВАНОВИЧА, доктора соціологічних наук, професора кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, студентів, усіх, хто його знав, любив та шанував. Юрій Іванович був не лише нашим колегою, а й добрим другом, надійним порадником, справжнім наставником та взірцем для кожного студента, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна та світла пам’ять нашому колезі і другу!

«ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА»

Колаж підсумковийЗ 8 по 10 червня 2022 року за ініціативи кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики соціальних комунікацій Національного авіаційного університету у дистанційному форматі відбувся 2-денний науково-практичний марафон «Формування професійної компетентності практичного психолога».

Відкриття науково-практичного марафону «Формування професійної компетентності практичного психолога»

Opera Снимок 2022-06-08 102322 meet.google.com8 червня 2022 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти розпочався перший день науково-практичного марафону «Формування професійної компетентності практичного психолога» в межах фахової ознайомлювальної практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве