Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Про наші традиції – про свято Андрія

unnamed10 грудня 2021 року на заході «Наші традиції: свято Андрія» студенти з викладачами кафедри української мови та культури говорили про те, як зараз українці відзначають Андрія – свято, важливе для збереження нашої культури, національної ідентичності й свідомості.

Графік роботи екзаменаційних комісій ФЛСК

ГРАФІК
роботи екзаменаційних комісій ФЛСК з проведення атестації здобувачів вищої освіти
денної та заочної форми навчання ОС «Магістр»
у формі захисту кваліфікаційних робіт
(онлайн)

ГРАФІК захистів квал робіт ОСМагістр  випуск 2021 грудень page-0001

ГРАФІК захистів квал робіт ОСМагістр  випуск 2021 грудень page-0002

 

Наукова співпраця з актуальних проблем архівознавства, джерелознавства та документознавства в умовах викликів цифрового суспільства

image 648732707 грудня 20121 року професор кафедри історії та документознавства Ірина Тюрменко та доцент Людмила Божук взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції ХХІ Джерелознавчі читання «Актуальні проблеми розвитку архівознавства, джерелознавства та документознавства: виклики цифрового суспільства», організованої кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Проведення диспуту

Screenshot 37 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбувся диспут під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу групи 151м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії обговорювали тему «C++ Templates».

Засідання студентського наукового гуртка “English speaking club”

Screenshot 18 грудня 2021 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного Авіаційного університету у дистанційному форматі відбулося засідання студентського наукового гуртка “English speaking club” під керівництвом старшого викладача кафедри Денисенко Наталії Григорівни. Студенти 5 курсу груп 141м і 142м Факультету кібербезпеки комп’ютерної та програмної інженерії виступили з доповідями на тему «Modern Business World».

Попередні захисти кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеню Магістр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія»

Opera Снимок 2021-12-02 125140 meet.google.com1 та 2 грудня 2021 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено попередні захисти кваліфікаційних робіт студентів освітнього ступеню Магістр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної та заочної форм навчання.

Захист курсових робіт з дисципліни «Аналітико-синтетична переробка інформації» здобувачами вищої освіти ДК-321 на кафедр історії та документознавства

308 грудня 2021 року відбувся онлайн-захист курсових робіт з дисципліни «Аналітико-синтетична переробка інформації» у здобувачів вищої освіти ДК-321 (викладач – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Л. П. Халецька).

Марафон, який ніхто не хоче бігти

photo 2021-12-07 21-58-29Минуло 7 років, як Росія окупувала Крим і розпочала війну на сході України. Фактично окуповано територію двох областей. Півтора мільйона українців стали переселенцями та вимушено покинули свої домівки.
«Нова пошта» вирішила заснувати власний марафон – у маленькому селищі Нью-Йорк Донецької області за кілометр від лінії фронту. Мета забігу – нагадати про війну в Україні.

Як запобігти психологічному насиллю

зображення viber 2021-12-09 14-28-30-834У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок проведено Всеукраїнський круглий стіл на тему "Як запобігти психологічному насиллю?"

Тренінг-вебінар "Креативність викладача закладу вищої освіти"

зображення viber 2021-12-08 19-25-20-790Креативність викладачів закладів вищої освіти: грані успішності – тема вебінару, який сьогодні провела для викладачів факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету Катерина Балахтар, доктор філософії, асистент кафедри мовної підготовки Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Організатором заходу виступила професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти Валентина Балахтар.

Тематична година до 30-річчя референдуму про незалежність України

58552 грудня 2021 року наставник 121 ФЛСК Ількова Оксана Григорівна провела для першокурсників спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» тематичну годину «1 грудня 1991: волевиявлення народу України (до 30-річчя референдуму).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве