Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Лінгвокраїнознавчі студії

55517 квітня 2019 року кафедрою іноземної філології було проведено творчу майстерню «Лінгвокраїнознавчі студії» в рамках святкування щорічного тижня кафедри, творчий вечір пісні, танцю та поезії.

Від школи до мрії

55512 квітня 2019 року професор кафедри історії та документознавства Гребенніков Володимир Миколайович за планом профорієнтаційної роботи кафедри відвідав Лютізьку та Демидівську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради Київської області.

Знайомимося з інноваціями та освітою Скандинавії

55513 квітня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Неоніла Кросножон та старший викладач Надія Сенчило, з метою пошуку нових форматів міжнародних зв’язків, взяли участь у заході Nordic Night.

Проблема сенсу життя в творчості Лесі Українки

55510 квітня 2019 року на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладанні філософських дисциплін викладачі кафедри філософії доценти Матюхіна О.А., Скиба О.П. та завідувач лабораторії Скиба І.П. провели засідання студентського наукового клубу «Софія». Тематика засідання: «Проблема сенсу життя в творчості Лесі Українки».

Лінгвокраїнознавча вікторина

55515 квітня 2019 року в рамках тижня кафедри іноземної філології «Полікультурний калейдоскоп» викладачами кафедри Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. було проведено лінгвокраїнознавчу вікторину для студентів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Актуальне клінічне співробітництво

55515 квітня 2019 року на кафедру авіаційної психології при підтримці навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності завітала лікар-психіатр, психотерапевт, представник Територіального медичного об’єднання «Психіатрія», засновник освітнього консультативного психологічного сайту «Психосома», Нетрусова Світлана Григорівна.

Загальноуніверситетська толока

55513 квітня 2019 року студенти та співробітники факультету підтримали ініціативу адміністрацію університету щодо наведення ладу на території нашого навчального закладу. Благоустрій території – це наша маленька вдячність славетному університету.

День відкритих дверей НАУ

55511 квітня 2019 року відбувся День відкритих дверей НАУ. У межах заходу співробітники факультету ознайомили абітурієнтів зі спеціальностями підготовки та особливостями навчання.

Студенти факультету - креативні, молоді, перспективні

55510 квітня 2019 року в другий день Загальноуніверситетської квітневої стратегічної сесії відбулася презентація досягнень студентів. За підсумками заходу можемо впевнено стверджувати, що студенти НАУ – це наша гордість і надія.

Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика

5555-6 квітня 2019 року кафедра англійської філології та перекладу гостинно приймала учасників ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що завершується термін прийому матеріалів до (№39) фахового збірника наукових праць Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ) «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве