Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Підводимо підсумки Тижня англійської мови і перекладу

DSCN94981 жовтня 2021 року на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК відбулося урочисте підведення підсумків щорічного Тижня англійської мови та перекладу, який тривав з 24 вересня та був приурочений до всесвітнього Дня перекладача.
Вже традиційно завершальним етапом мовно-перекладацького марафону стала презентація страв кухонь народів світу студентами 1-5 курсів (модератори доценти Сітко А.В. та Журавльова О.М.). Ведучими свята традиційно були члени гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» (керівник доцент Сітко А.В.) О. Студоляк та Я. Стригун.

Design Living Tendency

изображение viber 2021-10-03 16-30-35-7541 жовтня 2021 року доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики ФЛСК Пришупа Ю.Ю., Конопляник Л.М., Глушаниця Н.В., а також старший викладач Березнікова Н.В. разом зі студентами першого курсу ФАБД відвідали виставку новітніх технологій в інтер'єрі "Design Living Tendency". Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними тенденціями стилістичних напрямків та отримали унікальну можливість доторкнутися наживо до вирішення композиційних рішень декору та обладнання інтер’єру.

До бібліотеки– за знаннями

IMG-c9aacf2d12befbc784576b66faa9ff97-V1 жовтня 2021 року викладачі кафедри української мови та культури разом зі студентами першокурсниками відвідали університетську бібліотеку. Зустріч у НТБ НАУ була присвячена Всеукраїнському дню бібліотек, що відзначався напередодні. Метою заходу стало ознайомлення студентів з фондами літератури, вироблення у першокурсників навиків правильного пошуку та підбору потрібної літератури, а також залучення молоді до використання багатства інформації, що зберігається у Науково-технічній бібліотеці нашого університету.

Зустріч з перекладачем-практиком

DSCN948829 вересня 2021 року доценти кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики і соціальних комунікацій А. Сітко та Т. Семигінівська у межах засідання наукового гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» провели зустріч студентів 1, 3 та 5 курсів спеціальності «Філологія» з відомим перекладачем-синхроністом, заступником директора перекладацької агенції «Тріада» К.Г. Лащенко.

Навчатися із задоволенням!

IMG 4421 1Що може бути кращим для викладача за позитивний настрій та зацікавленість студентів на парах?

На етапі входження та знайомства зі світом психологічних знань у рамках вивчення «Загальної психології»  студенти 126, 127, 226, 227 групи Спеціальності 053 "Психологія" ОПП "Практична психологія" продемонстрували особливості сприймання та прийняття себе, толерантність до оточуючих.

Ласкаво просимо в родину!

сентябрь15 вересня 2021 року наставником Демченко Наталією Іванівною була проведена зустріч зі студентами 127 групи, присвячена формуванню духу корпоративної єдності та особливостям корпоративної культури в НАУ.

У ході зустрічі студенти дізналися, що корпоративна культура – це система матеріальних і духовних цінностей, проявів, які взаємодіють між собою та які відображають індивідуальність тільки нашого університету.

Всеукраїнська школа молодого науковця

изображение viber 2021-09-21 17-08-29-65315-18 вересня 2021 року відбулася Всеукраїнська школа молодого науковця «Від фундаментальних досліджень до прикладних застосувань в освітній та управлінській діяльності», учасником якої стала наукова молодь закладів вищої освіти України.

Зустріч зі стейкхолдерами

photo 2021-10-01 12-14-0930 вересня 2021 року в аудиторії на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулася зустріч здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами та роботодавцями – керівниками та інструкторами відповідних авіаційних служб України та Азербайджану. В зустрічі взяли участь завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Лузік Е.В. та керівництво Навчально-наукового інституту неперервної освіти – заступник директору Шинкарчук М.В. і директор навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації Зосименко О.І.

Студентський гурток про значення прикрас у житті людини

429 вересня 2021 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна провела засідання наукового гуртка на тему: «Історія традиційних українських прикрас». Народні прикраси як невід’ємна частина декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – це важливий компонент вбрання, який супроводжує людину впродовж усього життя, тому становить джерело цінної інформації про побут, етичні норми та естетичні вподобання. Прикраси – одні з найархаїчніших елементів, що належали людству. В процесі свого розвитку вони набули глибокого змісту і значення.

Тиждень англійської мови у розпалі

130 вересня 2021 року доценти кафедри англійської філології і перекладу Семигінівська Т.Г. та Головня А.В. провели конкурс усного перекладу. Захід відбувся у рамках Тижня англійської мови, який щорічно організовується кафедрою. Для перекладу на українську учасникам були запропоновані оригінальні відеоматеріали англійською мовою.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве