Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Співпраця з Гете-інститутом триває

555Викладачі німецької мови кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, незважаючи на карантинні обмеження, активно співпрацюють з Гете-інститутом.

Хай мама почує…

555Викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Колісниченко Анна Віталіївна, Харицька Світлана Василівна, Пришупа Юлія Юріївна разом зі студентами факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій до Дня матері (10 травня) підготували святковий подкаст "Хай мама почує...".

Досліджуємо творчість Тараса Шевченка

55512 травня 2020 року доцентка кафедри української мови та культури Н. Сенчило провела на платформі Hangouts Meet засідання студентського наукового гуртка на тему: «Українська національна ідея у творах Тараса Шевченка». У гуртку взяли участь студенти першого курсу ФАЕТ та АКФ. З тематичними доповідями виступили Грицай Карина та Стовбун Віталій.

Основні проблеми створення управлінської документації

55514 травня 2020 року доцент кафедри історії та документознавства Інна Леонідівна Шевчук провела відкриту лекцію на платформі Google Hangouts Meet з дисципліни «Управлінське документознавство» для студентів ДК-321 спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему: «Основні проблеми створення електронної управлінської документації».

Let's talk about AI

55513 травня 2020 року доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Конопляник Л.М. та Глушаниця Н.В. провели чергове засідання гуртка «Студентський англомовний дискусійний клуб» на тему «Інновації у науці і техніці» у режимі онлайн на платформі Google Meet.

Практику розпочато!

5554 травня 2020 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Доценко Л. В. та Каряка І. В. організували настановчу онлайн-зустріч з проведення корекційно-психотерапевтичної практики зі студентами четвертого курсу, що навчаються за освітньою програмою  "Практична психологія".

Дні науки ФЛСК-2020

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у заходах Днів науки, які пройдуть в онлайн режимі у період з 15 по 19 травня 2020 року. У рамках Днів науки передбачено проведення таких заходів.

Рівні права для кожного

5555 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбувся круглий стіл «Рівні права для кожного», приурочений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Наші викладачі – автори монографій видавництва Peter Lang

555Завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька – серед авторів двох міжнародних колективних монографій, що вийшли друком у авторитетному академічному видавництві Peter Lang.

Ніщо не вічне – вічні матері

555Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Це день, коли ми дякуємо нашим матерям за ласку, турботу і безмежну любов, за самопожертву і цілковиту самовіддачу. Це день, коли ми маємо привід вкотре сказати найдорожчій нам людині, як її цінуємо і любимо.

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

55530 квітня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся міжвузівський круглий стіл: «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи» в дистанційному форматі.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве