Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Яскраві враження від першої практики студентів-психологів

55510 червня 2019 року у студентів-психологів І курсу кафедри авіаційної психології розпочалася фахова ознайомлювальна практика, яка покликана відкрити студентам двері у світ практичної діяльності психологів різних галузей і напрямів роботи.

У гостях у медіагрупи «Старлайт Медіа»

55510 червня 2019 року студенти-соціологи факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у порядку ознайомлювальної екскурсії в межах фахової практики відвідали найбільшу медійну групу України «Старлайт Медіа».

Відзначаємо Міжнародний день архівів

555Доброю традицією кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій є відзначення Міжнародного дня архівів в колі професійних архівістів. Саме вони відкривають студентам всі тонкощі архівної професії і є провідниками для молоді у архівну спільноту.

Шляхом крові

55525 травня 2019 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Каріна Сагратова зі студентами 3 курсу факультету інформаційно-діагностичних систем відвідали головну лабораторію «Сінево».

Як це працює?

55522 травня 2019 року викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Каріна Сагратова зі студентами спеціальності «Біометрична інженерія» відвідали лабораторію функціональної діагностики ТМО «Психіатрія». Студентам розповіли про процедуру виконання таких діагностик як електроенцефалограма (ЕЕГ) та реограма (РЕГ) і продемонстрували прилади на яких вони проводяться.

Вітаємо з отриманням наукового ступеня!

Lada AkovickaВідповідно до наказу МОН України від 23.04.2019 № 544 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів науковий ступінь доктора психологічних наук зі спеціальності 19.00.01 «Загальна психологія, історія психології» присвоєно доценту кафедри авіаційної психології Яковицькій Ладі Савеліївні.

Курси підвищення кваліфікації 45+ розпочато

555Кафедра авіаційної психології на чолі з завідувачем професором Л.В. Помиткіною розпочала довготривалий проект за програмою 45+.

Конкурсні засідання структурних підрозділів факультету

555Шановні колеги! Доводимо до Вашого відома графік проведення конкурсних засідань структурних підрозділів факультету на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Перемога на Всеукраїнському конкурсі перекладу

555Вже вкотре студенти кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій доводять свою майстерність у царині перекладу. Студент 401 ФЛ групи Олексій Неборак виборов друге місце у ХІІІ Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу "Художнє слово в світовій культурі", що відбувся у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Міжнародне стажування в центрах «UPGRAIDE»

555З 25 травня по 2 червня 2019 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в рамках конкурсного відбору, який проводила громадська організація «Мережа ініціативної молоді» у партнерстві з Програмою Європейського Союзу «Erasmus+» пройшла міжнародне стажування для молодіжних працівників на тему молодіжної роботи в молодіжних центрах «UPGRAIDE» в м. Таллінн, Естонія.

Всеукраїнський студентський забіг

55531 травня 2019 року на Райдужному масиві м. Києва відбувся традиційний Всеукраїнський студентський забіг на одну милю (1609 метрів). Цей фізкультурно-оздоровчий захід було проведено під егідою Міністерства освіти і науки України та Спортивної студентської спілки України. Змагання одночасно проводилися у м. Києві та 21 обласному центрі України.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве